Witam,

Mam 20 lat, mieszkam w Londynie gdzie studiuję i pracuję. Od pewnego czasu mam dolegliwości,które bardzo mnie martwią. Od pewnego czasu zaczęłam nadmiernie się pocić. Mimo skrupulatnego, bardzo dokładnego dbania o higienę, pocę się (pod pachami, w innych miejscach nie). Pot ma nieprzyjemny zapach. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu.
Po drugie, nigdy nie miałam problemów z cerą! Wręcz przeciwnie, moja cera była nieskazitelna. Od pewnego czasu, pojawił się trądzik! Mam obsypane policzki małymi, podskórnymi krostkami. Krostki są koloru skóry i raczej prawie niemożliwe jest, żeby je wycisnąć, są dość głęboko. Bardzo dbam o higienę, nic nie pomaga.
Trzeci problem, który również mam od mniej więcej tego samego czasu, to nieprzyjemny oddech z ust. Powtórzę jeszcze raz, że bardzo dbam o higienę. Myję zęby po każdym posiłku, stosuję płyny do płukania, a moje zęby są w stu procentach zdrowe, nawet wybielane u dentysty. Mimo tego, po kilkunastu minutach od umycia, pojawia się nieprzyjemny smak/zapach.

Jestem załamana tymi dolegliwościami, ponieważ higiena osobista jest dla mnie bardzo ważna, a ww dolegliwości bardzo przeszkadzają w życiu. Zastanawiam się czy to może być gronkowiec lub jakaś grzybica? Oczywiście chcę się zbadać, ale czy ktoś miałby jakieś sugestie?