Witam, biorę 3 opakowanie tabletek Microgynon 21. Przy drugim opakowaniu brałam antybiotyk oraz współzylam, na szczęscie krwawienie wystąpiło i było dosć obfite więc ciąza wykluczona, prawda?


Zaczęłam brać tabletki z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie, współżyłam z zabezpieczeniem dodatkowym jak i bez ale bez wytrysku, jednakże aktualnie( zostały mi 4 tabletki z opakowania trzeciego) odczuwam od kilku dni dyskomfort w podbrzuszu . Jest to identyczny lekki ból jak na dostanie miesiączki, jednak wczesniej nie wystepował on tak wczesnie (miesiaczke mam dostac za 7 dni) dodatkowo mam uderzenia gorąca (czasem) a czasem mi zimno, czuję sie jakbym miała gorączke(mierzę i mam 36.6) dodam, że zażywam też szczepionkę ismigen, w tej chwili mam 20 dniowa przerwe i zaczne kolejny blister.(podobno te skoki temperatur przez szczepionke) dodam tez ze nigdy nie pominęlam tabletki antykoncepcyjnej i zazywam je regularnie(czasem spoznie sie pol godziny).
Proszę o odpowiedź skąd te bole brzucha, czy to oznaka ciąży?