Witam. Moja partnerka ma 43 lata i twierdzi, że nie ma ochoty na seks. Od pewnego dłuższego czasu bierze dopochwowo lek na regulację miesiączki o nazwie Luteina. Wcześniej brała Orgametril. Wiem, że oba te leki mogą działać na spadek libido czyli ochoty na seks, ale czy jest to również powiązane z brakiem odczuwania satysfakcji seksualnej?
Moja partnerka twierdzi, że gdy dochodzi do zbliżenia to odczuwa satysfakcję, więc mamy tutaj sprzeczność. Próbuję się od niej dowiedzieć dlaczego nie ma ochoty na seks, unika zbliżeń, a jak do niego dojdzie to jest zadowolona. Czy oszukuje mnie, że jest jej dobrze? Czy też może nie ma ochoty na seks przez ten lek a jednak osiąga satysfakcję podczas seksu?
Chodzi o działanie tych leków. Czy podczas brania Luteiny brak libido jest od razu powiązany z brakiem satysfakcji seksualnej. Nie wiem gdzie leży problem, a jedyną jej odpowiedzią dlaczego unika seksu jest "nie wiem". Proszę o pomoc, bo nie wiem czy problem leży w lekach czy też należy go szukać gdzie indziej?