Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji paszportów i innych dokumentów tożsamości. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i materiałów do produkcji sfałszowanych paszportów. Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są starannie powielane dla naszych sfałszowanych dokumentów. Jesteśmy najlepszym producentem wysokiej jakości dokumentów. Z ponad 3 milionami naszych dokumentów krążących po świecie. Oferujemy oryginalne paszporty wysokiej jakości, prawa jazdy, dowody osobiste, znaczki i inne produkty w wielu krajach: USA, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Włoszech, Finlandii, Francji, Niemczech, Izraelu, Meksyku, Holandii, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Wielka Brytania. Dubai (emiraty) i wiele innych.

Drukujemy i sprzedajemy fałszywe banknoty w wysokości ponad 52 walut na świecie. Jest szansa, aby stać się milionerem. Twoje pieniądze są doskonale odtworzone ze wszystkimi funkcjami zabezpieczeń. Niezauważalne dla oka i dotykowe, Rachunki autentyczne z różnymi numerami seryjnymi na każdej notatce, hologramach i wszystkich funkcjach zabezpieczeń. Posiadamy papiery (podłoże) wygrawerowane z przodu iz tyłu różnych walut każdego nominału

Dostarczamy najnowsze czarne nuty, białe nuty, automatyczne rozwiązanie ssd, szybki płyn do czyszczenia (jasnobrązowy kolor) i szybki proszek do czyszczenia (czarny kolor), roztwór proszku Excantine de Oxeyde R5 (roztwór do rozpryskiwania w kolorze Neavy niebieski) Od białego koloru Proszek, waluty mikrofilmowe, pasta Vectrol, podstawa Lactima 98%, mikrotektyna i maszyna Tebi-matonic, ssd, uniwersalne substancje chemiczne, pasta do wklejania, czarno-biała nuta, proszki aktywujące i specjalizuje się w czyszczeniu wszystkich rodzajów zagmatwanych nut, czarnych Notatki, białe znaki przeciwdeszczowe, tłoczona, zaznaczona lub poplamiona waluta. Stopniemy i ponownie aktywujemy mrożone chemikalia i oferujemy 100% czyszcząc rachunki, takie jak dolar, euro, funty i przenoszenie kolorów z użytej notatki na nowe białe rachunki.

Producent: genuinneproducts@programmer.net

Skype..nicolas.persey

Whatsapp .. + 447424923734