+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: krwawienia.

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    krwawienia.

    Witam, mam pytanie dotyczące sytuacji jaka mi się przytrafiła. Otóż od roku zażywam tabletki antykoncepcyjne "Microgynon21", gdy skończyło mi się ostatnie opakowanie postanowiłam iż nie rozpoczynam kolejnego tylko zrobię sobie przerwę z nimi. Miesiączkę miałam dostać 20.06 jednak krwawienia pojawiły się 18.06 myślałam ze po prostu pojawiła się wcześniej, ale krwawienia trwały tylko do popołudnia od rana, natomiast wieczorem ustąpiły i przez cały następny dzień ich nie było, po czym 20.06 znowu zaczęły się krwawienia(termin w jakim powinna się pojawić normalnie) i trwały 6 dni (20.06-26.06), później była 2 dniowa przerwa od krwawień i na jeden kolejny cały dzień(29.06) pojawiły się znowu. Do ginekologa jestem umówiona dopiero pod koniec sierpnia, a chciałabym wiedzieć czy jest to powód, aby się niepokoić.
    Proszę o pilną odpowiedź. najlepiej na adres e-mailowy: pomarancza8989@interia.pl

  2. #2
    AdReNaLiNa jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skad
    United Kingdom
    Postów
    11

    hmm, wydaje mi się, że to mogę byc takie nienaturalne krwawienia. ja też jadłam antykoncepcję, również odstawiłam w styczniu, ale nie pamietam czy miałam takie krwawienia międzymiesiączkowe.. pamietam tylko że moje miesiączki były zazwyczaj ledwie 3 dniowe a nie 4 jak zawsze. Pamiętam też, że mój okres nawet okresu nie przypominał, bo naprawdę ledwo ledwo co krwawiłam. Nie niepokoilo mnie to, bo wiedziałam że to po prostu reakcja na odstawienie leków, że muszę się przestawić. Wydaje mi sie że powinnaś iśc do lekarza, tak dla własnego spokoju, ale moim zdaniem tak samo przestawiasz się po lekach tylko, że Twój organizm reaguje inaczej Może brakuje Ci jakiś witamin?

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. bóle menstruacyjne a brak krwawienia
    Przez sikorka w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 19:38
  2. zmiana hormonów przyczyną bardzo skąpego krwawienia z odstawienia ?
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-17-2011, 15:25
  3. DEPO-PROVERA a krwawienia
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-08-2010, 10:51

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248