+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Klarmin opinie

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Klarmin opinie

    Klarmin
    nie polecam wystąpiły u mnie zaburzenia żołądkowo - jelitowe ....


  2. #2
    focus9 jest nieaktywny
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    451

    Ponadto może wystąpić grzybica i zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zapalenie lub przebarwienie języka, przebarwienia zębów. Może także wystąpić: ból głowy , reakcje nadwrażliwości (m.in. pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, ciężkie reakcje skórne), zaburzenia węchu i smaku, przemijające szumy uszne i przemijająca głuchota, przemijające zaburzenia czynności ośrodkowego układu nerwowego (zawroty głowy, niepokój, bezsenność, koszmary senne, stan splątania, zaburzenia orientacji, psychozy, drgawki).


  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Unhappy zdecydowanie nie polecam

    dostalam klarmin, bol gardla ustapil ale mam okropne nudnosci, biegunke, zgage, nie moge spac bo mi niedobrze, brak smaku i wechu, co gorsza gorzki smak przez caly dzien i noc w ustach jakbym zjadla grepafruita, zaburzenia koncentracji, ogolne rozbicie i oslabienie, jestem niewyspana przez 3 dni przez te objawy;/ absolutnie nie polecam gdyz po kilku dniach stosowania objawy powinny ustepywac a jest odwrotnie.


  4. #4
    Jajetina
    Guest

    okropny !!!!!!!!

    Ja tez zdecydowanie odradzam... Czuje sie jak w obcym ciele... Nudnosci, wymioty, biegunka, bezsennosc....... Koszmar ....


  5. #5
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Exclamation klarmin

    Ohydne paskudztwo!!!!Już ponad 1 rok mam przebarwiony język lecze sie w poradni błon śluzowych od maja tamtego roku i nic mi nie pomaga!!!!Odradzam!!!!!


  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest

    co za świństwo

    Zawsze byłam przeciwna anybiotykom, no ale coz, czasami trzeba je brac. Klarmin przepisal mi nie mój lekarz (mój akurat byl na urlopie a ja musialam iść z zapaleniem krtani), najpierw zapytal czy wymiotowalam kiedys po lekach, gdy zaprzeczylam przepisal Klarmin z odpowiedzią, że "nie bedziemy sie szczypać, trzeba sie wyleczyć, dam konkretny lek".
    No i dal - końską dawkę leku dla koni!!!
    Z początku było ok, tylko gorzki posmak, po kilku dniach coraz gorzej - zawroty głowy, osłabienie, nudności. Na ulotce jest napisane by nie odstawiac, ale nie mam zamiaru już tego świnstwa brac. Owszem wyleczyl ale nadal czuje sie okropnie, a nie o to chodzi, prawda??? biorę probiotyk by wzmocnic dobre bakterie w jelitach ale brzuch i tak boli.
    Przy najblizszej okazji pojde do mojego lekarza z tym problemem i nie omieszkam wyrazic opinii o przepisywaniu takich lekow.


  7. #7
    Nie zarejestrowany
    Guest

    2

    Czyli jednak nie jestem jedyna...
    Biorę klarmin od około tygodnia. Kaszel i katar właściwie ustąpiły...tylko co z tego. Gorzki posmak w ustach utrzymuje się już cały czas, nie da się go pozbyć. W dodatku nie jestem w stanie funkcjonować bo mam permanentne nudności
    O szumie w uszach nie wspominając :/ To drugi antybiotyk w życiu, po którym jest mi tak źle Jeszcze tylko duomox był gorszy...


  8. #8
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Angry Paskudztwo

    Mnie również cały dzień utrzymuje sie ten okropny posmak,co chwila wkłądam coś do buzi aby go zabić bo się nie da wytrzymac.Wcześniej brałam przez całe życie duomox-żadnych nie porządanych objawów a to paskudzwo biorę od wczoraj i juz po 2giej tabletce takie cyrki...aż się boję brać więcej...


  9. #9
    Odradzam!!!
    Guest

    Odradzam Klarmin

    Ja tez tak mam po tym antybiotyku ( Klarmin) gorzkość,gorycz w ustach jakbym grejfruta zjadla.Najgorzej jest po nocy. Wtedy pije duuuzo wody. W ciagu dnia troche mniej czuje tą gorzkość,bo wiecej pije... ten lek powinien byc wycofany z produkcji.We wtorek ide do lekarza co mi przepisal ten antybiotyk. Będzie biedny jak go tzn ją dorwe....Jeśli będe miec jakies problemy po leczeniu tym antybiotykiem podam lekarke do sadu.


  10. #10
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Okropny lek!

    Wytrzymałam trzy dni i się poddałam... Lek odstawiłam, bo oprócz gorzkiego posmaku w ustach, były okrutne mdłości, ból caaałego brzucha (plus dokuczliwe "jazdy" po jelitach), totalne otumanienie, a dwa razy nawet poczułam, że serce dziwnie szybko i mocno zaczęło bić!! Poszłam do lekarz z objawami anginy. Trzy razy upewniał się czy nie jestem uczulona na jakieś leki. I tu mi się już powinna zapalić czerwona lampka! W życiu mój organizm tak nie zareagował na żaden lek!! Lekarze za pośrednictwem firm farmaceutycznych robią z nas króliki doświadczalne!! Gardełko przestanie może boleć, ale potem leczysz grzyba na języku!!


  11. #11
    Damiano
    Guest

    Gorzko i grzyb na języku

    Ja biorę od 6 dni klarmin razem z duomoxem, żeby zabić bakterię Helicobacter pylori w żołądku. Ze skutków ubocznych mam przede wszystkim tę cholerną gorycz w gardle, no i biały język mi się zrobił. Wygląda to paskudnie. Boli mnie też brzuch (jelita) i mam wzdęty. Jeszcze jeden dzień tego świństwa.


  12. #12
    Maria1
    Guest

    wpisy

    dlaczego te wpisy mają dziwne daty?
    Ja też biorę ten lek i mam problem- dlatego weszłam w internet szukac co się dzieje?
    ale nie wiem czy mozna ufac wpisom i leciec do lekarza.


  13. #13
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Angry Mam tak samo

    Od 2,5 dni biorę Klarmin, cholerstwo jedno wielkie. Lekarz przypisał mi to, gdyż mam uczulenie na większość antybiotyków, a ten ponoć nie powinien mnie uczulać. No to tak: nie mogę jeść, bo wieczne nudności, ból żołądka, biegunki, szumy w uszach, gorzki smak w buzi. Niby gardło mniej boli, ale się nie wysypiam, bo kaszel i katar dalej męczą, więc śpię po 4 godziny.
    Jeśli macie inne wyjście, stanowczo nie polecam Klarminu!


  14. #14
    Nie zarejestrowany
    Guest

    nie polecam

    Opowiem wam na moim przykładzie co zrobił ten lek. Dostałem go profilaktycznie od lekarki bo byłem osobą z kontaktu z innym chorym na chorobę zakaźną miałem go brać co 12 g po 500 od początku jakoś go żle tolerowałem (zdrowy człowiek) po dwóch dniach poczułem na podniebieniu jakąś pokrzywke tak jak by mi ktoś posypał piaskiem było to wyczuwalne językiem poszedłem do lekarza z moimi wątpliwościami co do tego leku pani doktor spojrzała i stwierdzenie że to nie ma nic wspólnego lek zacząłem przyjmować w poniedziałek około środy zacząłem czuć ból mięśni klatki piersiowej nastepnego dnia mięśnie zaczęły mi drżeć i uczucie jak by mi ktoś ich przypalał w sobote postanowiłem przerwać kuracje ale nie wiele to pomogło niedziela wieczorem budzę się z bólem gardła czuje napięcie mięśni klatki i szyi chce przełknąć wode nie bardzo mi się to udaje myśle może chleb to przejdzie niestety taki skurcz gardła że nagłe duszności brak możliwości złapania powietrza szybki wyjazd na SOR tam na początku lekarz ironicznie na mnie patrzy i tak też do tej sprawy podchodzi ale zleca badanie krwi po tym badaniu już inna postawa lekarza szybkie zainteresowanie moją osobą badanie ciśnienia krwi ekg szybko łóżko i kroplówka 1 potem 2 i 3 jak się okazało lek ten usunął mi cały potas i magnez a to prowadzi do skurczów i paraliżu mięśni końcowy etap takiego stanu to migotanie przedsionków.
    Zaznaczam że nie miałem po nim żadnej biegunki ani innych objawów tylko gorzki smak w ustach, skurcze całkowicie minęły po trzech dniach po intensywnym spożywaniu magnezu i potasu a gardło pusciło mi na drugi dzień po wypiciu półtora litra wody mineralnej i intensywnym ćwiczeniu mięśni szyjnych dopiero po tym gardło zaczęło normalnie funkcjonować i mogłem coś zjeść lekarz który mnie wypisywał ze szpitala stwierdził niech pan sobie na długo zapamięta nazwe tego leku.


  15. #15
    paulinab92
    Guest

    nie.polecam

    opowiem wam moja historię z tym lekiem. zaczelo sie od zwyklego przeziebienia poszlam do.swojej pabi doktor przepisala mi lek jakis x nie.pomógł dslej mialam duszacy kaszel po dwóch miesiącach poszlam znowu do lekarza i przypisala.mi ten antybiotyk nic.nie.mówiąc co mi jest oczywiscie jak to ja przeczytalam ulotkę objawy tez.ale zbagatelizowalam to bo nigdy.nie.mam żadnych skutków ubocznych. wzielam pierwszą tabletkę wszytko okej potem poczulam po brzuchu ze cos mi jezdzi i ścisnal mi sie żołądek wymiotowalam pozniej juz bylo tylko gorzej, ten posmak w ustach, ogolne przemeczenie chociaż spalam po 16h dziennie i dalej czulamz ze nie jestem sobą bóle straszne glowy nie do wytrzymania miesie które mi drgaja. mam 23lata i często choruje choroby bardzo czesto sie mbie łapią i nigdy w życiu nie miałam takich skutków nie moge podlać kwiatow i czuje sie jak po psychotropach. dzisiaj jest kolejny dzien brania tego świństwa i dzisiaj jest faza na bezsenność i pobudzenie. super! nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam tego leku


+ Odpowiedz na ten temat

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214