Witam. Mam 18 lat i rozmiary mojego penisa to 3/4cm w zwisie i 9/10cm w zwodzie. Jestem pewien że takie rozmiary są zbyt małe w moim wieku, ale do tej pory się tym za bardzo nie przejmowałem. W najbliższym czasie planuje zacząć współżyć z moją partnerką stąd te pytania:
Po 1: Czy można coś poradzić na zwiększenie długości? Nie chciałbym żeby wyszła jakaś mniej przyjemna sytuacja i później miałbym się wstydzić.
Po 2: Słyszałem też, że te narządy rosną do 21 roku życia, czy jest możliwość że moje obecne rozmiary są normalne i w ciągu tych 2/3 lat jeszcze mi się zwiększą?
3 : Czytałem troche w sieci odnośnie tego, znalazłem coś jak mikropenis, ale ten problem chyba mnie nie dotyczy?
4: Jak byłem mały rodzice coś wspominali o tym że mam stulejke i trzeba iść z tym do lekarza. Nie za bardzo rozumiem na czym to polega. Przez te wszystkie lata jakoś się nie wybrałem, a z rodzicami teraz o tym nie rozmawiam. Problem jest taki: Moja żołądź jest w skórce, tak jakby niewidoczna. Nie ma problemu żebym sobie naciagnął skórke na cały napletek, ale musze to zrobić dość powoli, gdybym zrobił to szybko wyszło by takie nieprzyjemne uczucie. I jeszcze jak się dotykam po napletku... nie to że boli, ale jest takie nieprzyjemne uczucie jak np. dotkne palcem i przejade. Przy masturbacji mój napletek jest w skórce, bo gdyby było inaczej po prostu nie mógłbym go dotykać. Jest to dość uciążliwe.
Z rówieśnikami za bardzo o tym nie mogę pogadać, z rodzicami też, a wizyta u lekarza jest dla mnie bardzo wstydliwa. Bardzo proszę o odpowiedzi i pomoc. Dziękuje.