Witam
Mimo młodego wieku (28 lat), mam drobne problemy z erekcją. Zażyłem w związku z tym lek Cialis (tadalafil 20mg, tabletkę przekroiłem na pół) i bardzo źle się poczułem. Miałem następujące objawy:
- uczucie słabości, ociężałe nogi, zmęczenie po przejściu 500 metrów wolnym krokiem
- drobne zawroty głowy, aczkolwiek parę razy konkretnie mi się zakręciło. Dosłownie "odpłynąłem" od świadomości, ale za każdym z tych kilku razy stan ten trwał pół sekundy, więc nie wywróciłem się ani raz
- ciężkie oddychanie
- drobne ukłucia w serce
- uczucie ciśnienia rozpierającego głowę od środka - wrażenie wypychanych na zewnątrz oczu, lekkie zatkanie prawego ucha.
Objawy słabości i zawroty głowy ustąpiły po około trzech godzinach, ale przez następne dwa dni od czasu do czasu zatkało mi się wspomniane prawe ucho, oraz kilka razy serce mnie ukuło.
Proszę uprzejmie o informacje, jakie są prawdopodobne przyczyny tych objawów, oraz o wskazanie rodzaju specjalisty, do którego mam się udać a badania.