Cześć.
Od dłuższego czasu (kilka dobrych lat) mam problem z wzmożoną sennością. Aby następnego dnia czuć się wypoczęty i wyspany potrzebuję 10-11 godzin snu. Szczególnie uciążliwe stało się to, kiedy ukończyłem szkołę i podjąłem się pracy. Pracując niekiedy po 10-11 godzin tak naprawdę pozostałą część dnia przeznaczam na sen. Miałem problemy natury psychicznej, leczę się u psycholog i psychiatry. Jestem na lekach (seronil) i według lekarzy nie powinienem mieć już tak wzmożonej senności. Dodam, że gdy śpię p. 6-8 godzin to jestem cały dzień senny, ospały i kładąc się na łóżko, by obejrzeć TV po prostu zasypiam na kilka godzin. Do tego dochodzi osłabienie, bóle w nosie itd.
Zalecono mi badanie krwi, jednak mój lekarz pierwszego kontaktu będzie się upierał i próbował sam mnie leczyć. Chcę pójść prywatnie, niemniej moje pytanie brzmi, co mam sobie zbadać w tej krwi i jakie mogą być tego koszta !?
Dodam jeszcze, że często łapią mnie skurcze mięśni pomimo iż biorę suplementy diety (magnez, żelazo, czasem glukozaminę, witaminę C).
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.