Witam
Około rok temu wykryto u mnie gruczolaka nadnercza. Po licznych konsultacjach z endokrynologiem stwierdziłyśmy, że guza najlepiej usunąć.. No i tu znowu pojawia się problem. Miałam już wyznaczoną jedną wizytę zabiegu, jednak po stwierdzeniu delikatnej infekcjii dróg moczowych oraz kataru zabieg został przesunięty o cały miesiąc, Przez ten czas wyleczyłam w pełni moja infekcje katar równiez.. Jednak jestem 5 dni przed kolejnym terminem operacji a katar znowu się nawraca. Staram się nie wychodzić z domu, bo jest taka pora że kazdy wokol kicha i łatwo złapac infekce. Robie sobie inhalacje z rumianku piję wapno oraz kapsułki wspierające funkcjonowanie górnych dróg oddechowych( Reno Puren ).

No i ty pytanie.. Jak sobie z tym poradzić ? Lekarka przypisała mi ZOXON, abym brala przed zabiegiem, jednak wyczytałam na ulotce ze to on moze byc rowniez efektem mojeg niedroznosci nosa. Nosa nie mam " zawalonego " jest tylko przejzysta cieknąca wydzielina - w sumie najwiekszy problem pojawia sie po nocy

I drugie pytanie.. Czy mogę przed zabiegiem uzywac kropli do nosa ?? Ostanio na swieta pomogl mi VICKS SINEX - przez caly dzien mialam spokoj ..