+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Evra a piersi ...

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Evra a piersi ...

    Witam ,mam pewne pytanie ,mianowicie chodzi o plastry Evra. Przez prawie dwa lata je stosowałam i nie ukrywam,ze plusem ich stosowania bylo to,iz mój biust powiększył sie o rozmiar. Plastry odstawiłam w kwietniu tego roku. Pytanie- czy jeśli zaczełabym je znow stosowac mój biust znów by urósł czy pozostałby juz bez zmian ?

  2. #2
    Agata
    Guest
    Każda antykoncepcja może powodować że się tyje oraz biust staje się nabrzmiały przez co wydaje się większy. Po odstawieniu powinno wrócić wszystko do normalności.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150