Witam,
W tamtym miesiącu zażyłam escapelle w polowie cyklu po zsunięciu się prezerwatywy. Krwawienia dostałam w dniu planowanej miesiączki i wyglądało jak okres. Druga sprawa to taka, że po dwóch tygodniach od krwawienia miałam z mężem stosunek przerywany, przy czym mąż jest pewny, że zdążył i wytrysk faktycznie był na zewnątrz. W tym miesiącu w dniu spodziewanej miesiączki dostałam plamień koloru ciemnobrązowego, trwały dwa dni po czym na jeden dzień była czerwona krew i kiedy oddawałam mocz to zauważyłam jak leci ciemna krew a do dziś- piąty dzień- mam plamienie jasnobrązowe. Pytanie do specjalisty: Czy ten dziwny okres to efekt escapelle, które aplikowałam w tamtym miesiącu? Przyznam , ze trzeci raz zażywałam tę tabletke i raczej dostawałam od razu normalnej miesiączki. Czy to może być ciąża? ale z kolei dwa tygodnie po stosunku wykonałam test i był negatywny... Proszę o odpowiedź PS miałam bóle podbrzusza od połowy cyklu do teraz..natomiast aktualnie są one nieznaczne.