Witam, mam 20 lat i szukam już naprawdę jakiegokolwiek punktu zaczepienia w związku z moją 'chorobą'.
Rok temu wykryto u mnie guza piersi, na szczęście po biopsji okazało się, że nie jest on złośliwy. Minęło już sporo czasu, a ja zaczęłam się fatalnie czuć. Z osoby bardzo energicznej zrobiłam się z dnia na dzień coraz słabsza. od 5 miesięcy nie mam sił na nic.. W wakacje zaczęłam miewać straszne duszności i kołatanie serca, poza tym najmniejsza czynność jest w stanie maksymalnie mnie wyczerpać. Musiałam zrezygnować z wymarzonych studiów, gdyż nie potrafiłam stać na nogach, przesypiałam całe dnie, ciągle odczuwam nieustające zmęczenie. Do tego drżą mi ręce, wypadają włosy i strasznie przytyłam, co w moim przypadku jest naprawdę niepokojące. Nie umiem skupić się na czymkolwiek. w pracy przeszłam na pół etatu, bo zawroty głowy, wata w kolanach, płaczliwość i nerwowość tak wyprowadzają mnie z równowagi, że nie daję rady..
Zrobiłam badania krwi, mój lekarz rodzinny skierował mnie na badania pod kątem tarczycy, tysiące różnych wizyt i kolejne tygodnie wskazały, że to niedoczynność. Przez 4 miesiące leczyłam się na nią, po czym teraz okazało się, że to jednak nie to.. że przyczyna musi leżeć gdzie indziej.( usg pokazało, że mam torbiele na całej tarczycy.)
Moja lekarka dała mi skierowanie do szpitala, lecz w chwili obecnej nie ma miejsc i muszę czekać do lutego. Proszę mi wierzyć, że nie tylko ja męczę się z tymi objawami.. Cierpi na tym głównie moja rodzina, która nie daje sobie ze mna rady. Lekarz endykrynolog poradził mi wizytę u psychiatry, gdyż moja znaczna płaczliwość, może być objawem depresji.. Jednak moim zdaniem spowodowane jest to tylko tym, że mam już dość czekania na odpowiednią diagnozę i codzienną walkę sama ze sobą..
W październiku miałam robione ekg serca i teraz chciałabym się dowiedzieć czy te wyniki wyglądają tak jak powinny
Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.
http://tinypic.com/r/23m0n6b/6
http://tinypic.com/r/2nb4zsw/6
http://tinypic.com/r/2957pes/6
http://tinypic.com/r/ac333t/6
http://tinypic.com/r/aajeid/6
http://tinypic.com/r/jr88dl/6