Witam,

Zacznę od małego wstępu a potem przejdę do objawów. Mam 23 lata, od razu przychodzi większości z was ze młody to baluje , niezdrowo się odżywia. Nie, jak patrze na znajomych to jestem dumny z tego co jem i pije. Nie pijam na co dzień żadnych Coca Coli i innych energetyków, lecz zdarza mi się bardzo rzadko, że mam ochotę na taki napój ale to jest bardzo rzadko. Nie jadam żadnych kebabów, mcdonaldów. Czasami pójdę na pizze z dziewczyną.

Jeżeli to ma pomóc w odpowiedzi to jedyny minus jaki mój jest to pale papierosy. Chodzę regularnie na basen bo lubie przebywać w saunie i pływać, chodzę 3-4 razy w tygodniu.

Jadam regularne posiłki i zdrowe obiady wykonywane przez moją babcie )

Śniadanie: 9-10 dlaczego tak późno bo rano jak wstaje do pracy to bez apetytu. Tylko kawka albo herbatka z papierosem. Przyznaje się z bólem. Lecz od jakiegoś czasu staram pić częściej herbatę z rana i całkowicie odejść od kawy.

Pije bardzo dużo wody i soków.

A z czym do was piszę, otóż to:
Od jakiegoś czasu - miesiąc-dwa zauważyłem zmiany, których wcześniej nie miałem. Jak dotąd potrafiłem zjeść dwa razy więcej niż przeciętna osoba. Teraz mam często brak apetytu, zdarza mi się, że nawet zmuszam się do jedzenia.

Jak pamiętam, nigdy nie miałem większego problemu ze wstawaniem do pracy lub kładzeniem się spać. Teraz mam duży problem z zaśnięciem i bywa, że godzinę a nawet dłużej się wiercę w łóżku zanim usnę. Mimo tego, że śpię po 8-9 godzin rano czuje się jakbym nie spał dwa dni.

Jeżeli chodzi o jedzenie. Tutaj jest według mnie sedno sprawy,

Jak wcześniej wspomniałem zdrowo się odżywiam
Rano: kanapki
Obiadki domowe
Kolacje po 18.00 jak wrócę z basenu, jakaś kanapka czy grzanki z serem.

Nigdy nie miałem problemów z żołądkiem a teraz co zjem to minie godzina-dwie i WC. A w ciągu dnia co nie jest śmieszne non-stop wzdęcia. Często mam dziwne uczucie żołądka, nie da się opisać.

Mam bardzo mało energii w ciągu dnia, chodź zawsze miałem jej sporo.
Czuje się osłabiony w dzień w dzień , chodź bywają dni kiedy mam jej sporo.

I teraz moja prośba do WAS, do jakiego lekarza lub na jakie badania powinienem się skierować lub czym to może być spowodowane.

Będę wdzięczny jak szybko dostanę dobrą poradę bo nie ukrywam chciałbym wiedzieć czy iść do rodzinnego ponownie u którego byłem i nic mi nie powiedział. Czy iść prywatnie bo kasa na zdrowie nie jest ważna.

Dzięki