+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dziwne objawy, proszę o radę.

  1. #1
    aga83 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    2

    Dziwne objawy, proszę o radę.

    Witam , mam dziwne objawy , coś jak grypa żołądkowa tylko ,że bez biegunki i wymiotów. Choroba zwaliła mnie z nóg na tydzień , dokładnie miesiąc temu i dokładnie miesiąc później (obecnie) zaatakowała mnie znowu. Lekarz przepisał mi antybiotyk clarithromycin 500 i upiera się ,że to grypa i może było by to możliwe , ale jak wytłumaczyć tą co miesięczną częstotliwość? dodam tylko , że biorę tabletki antykoncepcyjne , od dwóch miesięcy nowe i objawy tej "grypy" przypadają dokładnie na tą 7 dniową przerwę w antykoncepcji, czy to może mieć jakiś związek ? mój lekarz twierdzi ,że nigdy nie słyszał o takich skutkach ubocznych tabletek antykoncepcyjnych . Nie wiem co mam o tym myśleć .

  2. #2
    Krzysztof jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skad
    Kielce
    Postów
    1,747

    Witam. Jeśli objawy występują cyklicznie co miesiąc i mają związek z cyklem miesiączkowym, być może mają tło ginekologiczne. Wskazane byłoby wykonanie podstawowych badań, choćby usg przezpochwowego w celu poszukiwania ewentualnych zmian w obrębie narządów rodnych. Czasem podobne objawy sugerują endometriozę. Pozdrawiam serdecznie

  3. #3
    aga83 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    2

    Dziękuje

    Dziękuję za opinie, pozdrawiam.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Proszę o radę-problem po odstawieniu tab.anty.
    Przez 23-latka w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 11:49
  2. Proszę o radę .
    Przez mena00017 w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-29-2011, 23:26
  3. Dziwne objawy.
    Przez iliada w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 17:53
  4. proszę o radę!!!!!!!!!!! - ważne
    Przez barbara82 w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 13:08
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 10:35

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252