+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Dziwna sprawa związana z grami komputerowymi.

  1. #1
    HitmaN
    Guest

    Dziwna sprawa związana z grami komputerowymi.

    Witam! Od niedawna mam pewny problem. Zaczęło to się, jak grałem w grę Call of Duty na konsoli. I od 2 miesięcy mam dziwne.. takie jakby zawroty głowy. Właściwie największy problem to to, że jak np. zagram w byle jaką grę 3d, albo wezmę głowę mocno do dołu, to zaczyna mi się, tak jakby.. podkręcać w głowie, a następnie jak obracałem głowę, drgał mi obraz, i miałem takie dziwne uczucie w głowie. Pomóżcie, idę do szpitala w październiku, ale może wy coś wiecie i byście mogli mi chociaż powiedzieć co to jest.

  2. #2
    agnies jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    6

    Witam
    Za wiele nie pomogę,ale miałam podobne objawy (z tym że ja nie grałam w żadne gry,ale podczas siedzenia przed komputerem kręgosłup szyjny jest przeciążony ),które właśnie były wynikiem kręgosłupa szyjnego a w konsekwencji ucisku na naczynia i niedotlenienie.

  3. #3
    HitmaN jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    2

    Wszystgko się potwierdza.. a mam jeszcze takie ptytanie. Czy to da się wyleczyć, zebym normalnie żył?

  4. #4
    agnies jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    6

    Witam
    Mnie pomógł któryś z kolei neurolog,wcześniej byłam wysyłana do laryngologa,audiologa,kardiologa ,........ wędrówek po lekarzach miałam dosć a i zapomniałam zaznaczyć że trafiłam również do szpitala,gdzie porobiono mi badania ,które tylko z RTG wykazało spłyconą lordozę .trafiłam na odpowiedniego lekarza neurologa( ,którego cenimy w naszej rodzinie)i dał leki ,które naprawde pomogły ,biore je 3 tyg. i już powiedział ze bedzie ok. .Chciałam zaznaczyć ,ze nie są to leki które łagodzą zawroty głowy ,jak to u każdego lekarza dostawałam,poniewaz jak powiedział mój obecny lekarz ,leczy sie przyczynę a nie łagodzi objawy .Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  5. #5
    HitmaN jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    2

    Ok. Dziękuję. Teraz już się mniej martwię .

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Pilna sprawa.. wczorajszy głupi błąd
    Przez Kessanda w dziale Forum kardiologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-17-2011, 12:22
  2. sprawa dermatologiczna
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum dermatologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-29-2011, 12:40
  3. Dziwna sprawa ;/
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-28-2011, 13:57
  4. Skomplikowana sprawa z guzkami
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum laryngologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-31-2011, 20:17
  5. Tabletka "Po" pytanie
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-24-2010, 13:07

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244