Witam.
Od 25 dc ginekolog kazała mi brać Duphaston przez 5 dni. Dziś jest 30 dc, a @ brak. Okresy zawsze miałam regularne (26-28 dni, nie dłużej) Duphaston został mi przypisany na plamienia, które miewam ostatnio przed @.

Inna sprawa, że około 15 dc było przytulanko bez zabezpieczenia i tak się zastanawiam czy jutro robić test czy może poczekać kilka dni? Czy brak @ może być wynikiem brania Duphastonu?

Miałam także robione USG ginekologiczne ze względu na te plamienia w 24dc i ginekolog robiąca badanie stwiedziła, że mogę mieć zaburzenia fazy lutealnej (Stwierdziła to na postawie tego, że na lewym jajniku miałam ciałko krwotoczne o śr 18mm). Robiłam badania i miałam wynik taki: progesteron w 25dc: 8,02 ng/ml i prolaktyna (29dc): 19,54 ng/ml

Z badaniami nie byłam jeszcze u ginekolog, bo kazała mi się z nimi pokazać dopiero za dwa miesiące.
No i tak się zastanawiam, czy robić ten test jutro i od razu się zapisać do lekarza jakby były dwie kreski, bo nie wiem czy mam te zaburzenia z fazą lutealną, czy poczekać te kilka dni i jak @ nie przyjdzie to dopiero robić.

Wiem, że troszkę pokrętnie napisałam, ale od rana siedzę i o niczym innym nie myślę jak tylko o tym czy testować jutro czy nie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Ania W.