Witam,
od ponad 4 lat biorę te same tabletki antykoncepcyjne QULAIRA. nawet dobrze mi się z nimi współgra. jestem w połowie opakowania ale niestety od soboty (tj. 8.06.2013 r) karwię ;/ ... i nie jest to tylko lekkie plamienie. Np w wtorek i środę już kompletnie krwawienia nie było a dzisiaj jest to samo. W ciągu tych lat zdarzyło mi się chyba 3 razy mieć takie plamienia ale tylko jeżeli byłam przeziębiona... i trwało to o wiele krócej. Czym mogą być spowodowane te krwawienia? czy powinnam udać się do lekarza i sprawdzić czy nie jestem w ciąży. Boje się , że jeżeli tak to przyjmowanie dalsze tabletek może mieć złe konsekwencje. Dodatkowo od tej soboty tak samo pobolewa mnie podbrzusze. Dodam, że tabletki biorę regularnie, o równej godzinie, żadnej nie pominęłam, nie miałam biegunki wymiotów. czytałam, że jeżeli pije się dużo herbatek przeczyszczających tak może się zdarzyć, ja takich nie pije. Jednak pije strasznie dużo zielonej herbaty, codziennie jeden jogurt aktivia. Czy to mogło mieć wpływ na obniżenie działania tabletki? Kto pyta nie błądzi więc proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam,
O.