Witam

Mam 23 lata i miesiączkuje od 10. Mam problem z długimi i nieregularnymi cyklami. Najczęściej mieszczą się w zakresie 35-48 dni ale bywają i dłuższe. Okres trwa przeważnie 5-6 dni, nie jest ani obfity ani bolesny. Obraz USG jajników w porządku.
Dodatkowo mam problem z łojotokiem skóry twarzy i głowy, włosy muszę myć codziennie, jeszcze najlepiej rano co jest dość uciążliwe. Nadmiernie mi też wypadają. Cały czas od okresu dojrzewania muszę używać maści na trądzik, gdy tylko odstawię od razu pojawiają się krostki.

Byłam u dwóch ginekologów i każdy powiedział że nie ma się czym przejmować i widocznie "taka moja uroda" że dlatego mam tak długie cykle i jeśli chce to mogę sobie wyregulować cykl tabletkami antykoncepcyjnymi.
Dodam jeszcze, że nie mam żadnych problemów z nadmiernym owłosieniem, podstawowe badania krwi mam w porządku, poziom tsh, t3 i t4 też w porządku. Mam 164 cm wzrostu i ważę 59-60kg.

Proszę o pomoc! jakie badania powinnam jeszcze wykonać? nie są one tanie dlatego nie chce na ślepo robić wszystkich hormonów jakie są