Witam!
Mam na imię Bartosz. Jestem dość młodym człowikiem, bowiem mam dopiero 18lat. Chciałem trochę pożyć na tym świecie, lecz ostatnio przez moją lekkkomyślność nie wiem czy będzie to możliwe.
Całe wakacje spędziłem na imprezowaniu na domówkach jak i klubach. Nie biorę narkotyków, nie miałem stosunków przez ten okres, palę papierosy,całowałem się z kilkoma dziewczynami.
Zdarzyło mi się jednak kilka gorszych sytuacji; będąc w stanie upojenia alkoholowego; wypiłem w metrze leżącą na ziemi kukurydzę w puszcze (z tego co pamiętam był tam plyn po kukurydzy), piłem piwo po nieznajomym, raz skaleczyłem się szklanką na mieście. W Sobote po za dużym spożyciu po wyjściu z klubu miałem rozcięty palec nadający się do zszywania (byłem na ostrym dyżurze), lecz zgłosiłem się do chirurga za późno.
Złe jest, że nie pamiętam jak to się stało, gdyż nie bolało. W ten sam dzień i w niedziele (dzień następny) po powrocie do domu w jamie ustnej poczułem językiem niewielkie skupisko małych kropek jakby owrzodzenie. Na początku nie zwracałem na to uwagi, lecz wczoraj z tego względu, że wydaje mi się to nienaturalne (nigdy czegoś takiego nie miałem) oraz, że kiedy w Bielańskim byłem na ostrym dyżurze wisiała tam taka tablica odnośnie HIV pomyślałem, by o tym poczytać. Jestem zdruzgotany, bo w objawach po kilku pierwszych dniach jest osłabienie i zmiany w jamie ustnej.
Czytałem, że przez pierwsze 6tygodni nie ujawnią tego żadne badania. Dopiero wczoraj uświadomiłem sobie jak ważne jest zdrowie i chciałbym się poradzić czy zakażenie było możliwe w moim wypadku oraz co teraz zrobić?

Pozdrawiam i proszę o poważne potraktowanie pytania