Mam mały problem,
robiłem to z dziewczyną jakieś 2-3 tygodnie temu ( sęk w tym że był to "i tu dokładnie nie pamiętam" dzień miesiączki albo jeden dzień po)
robiliśmy to bez zabezpieczenia , w chwili gdy doszedłem byłem przekonany że zrobiłem to poza nią , lecz mam wyprany mózg( w stylu a może jednak : na pewno nie ? a jeżeli troszkę itp ) wiec jest możliwość ze troszkę /na pewno nie wszystko :S Opisze wam jak wyglądały te 3 tygodnie.

Na pomne jeszcze że dziewczyna jest alergiczką a jest początek wiosny ( przesilenia wiosenne itp [obecnie ma czerwone oczy i ją swędzą ale to chyba nie ma powiązania z tym tematem])
przez pierwszy tydzień była bardzo senna zresztą tak jak ja , zmęczona , było jej zimno ( chociaż pogoda była na dwa razy i miała mieć prawo ) bóle głowy ale to jest na ogół jej problem bo bardzo często ją boli .
miesiączkę powinna dostać za jakieś 5 dni licząc cykl 30 dni , lecz nie ma jeszcze objawów tzn nie bolą ją piersi itp , dzisiaj przypadkowo dotknąłem jej warg sromowych i na moim palcu znalazł się śluz był on dziwny tzn taki galaretowaty biały to jest mój 3 post w pierwszym dowiedziałem się że jest to nie możliwe żeby była w ciąży i że okres jej się spóźni ponieważ miała dni nie płodne , a w drugim że jest , i nie wiem co mam myśleć dodam że mamy po 17 lat !
Odnośnie śluzu przeczytałem że to znaczy że jest podczas owulacji ( niestety jestem zielony i nie bardzo wiem co to znaczy i czy to dobrze czy źle )
Bardzo proszę o szybką odpowiedź !

Dodam jeszcze że po wykonanym stosunku jakieś 5 dni do tygodnie , po przeczytaniu paru poradników dowiedziałem się że ma dni płodne tzn tydzien po stosunku miała dni płodne ( szyjka macicy zamknięta niżej położona i sucho strasznie było )

czy możliwe że jeżeli ją zapłodniłem to później mogła mieć dni płodne jeżeli zostałą zapłodniona ? tzn śluz w większych ilościach itp?