+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Czy to Liszaj płaski brodawkowaty ?

 1. #1
  Ania198777777777
  Guest

  Czy to Liszaj płaski brodawkowaty ?

  Hej, witam Wszystkich

  Proszę o pomoc, czy to jest Liszaj płaski Brodawkowaty:

  <a href=https://zapodaj.net/d118451cda7d3.jpg.html>IMAG1465.jpg</a>

  <a href=https://zapodaj.net/c636f7de3f550.jpg.html>IMAG1467.jpg</a>

  Wybieram się do lekarza, wyszło mi to podczas przeziębienia kilka dni temu, na początku tylko trochę swędziało, obecnie w ogóle. Wyszło mi to tylko na nodzę i w okolicach bikini.

  Pozdrawiam

 2. #2

 3. #3
  Nie zarejestrowany
  Guest
  A kto tu odpowie? tu nie ma specjalistów, radzę popytać na innym forum medycznym.

 4. #4
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Ani zmiana skórna wygląda jak tu:
  → poradnia.pl/liszaj-plaski-rodzaje-rozpoznanie-leczenie.html

  Czyli chyba jest to liszaj płaski. Natomiast to o czym napisałem tutaj:
  →medyczka.pl/dziwna-narosl-pod-napletkiem-57486#post162090

  Wyglądało jak grudki perliste prącia, w połączeniu ze zmianami, jakie widać w jamie ustnej na zdjęciu na tej stronie:
  →dermatologia.mp.pl/choroby/chorobyskory/74045,liszaj-plaski

  Z tym, że jedynie na członku - w jamie ustnej podobno nic. Aktualnie u mnie, jak już pisałem - wygląda to jeszcze inaczej, w zasadzie nie przeszkadza, nie mam teraz nadżerek, tylko... - pisałem tutaj:
  →medyczka.pl/bol-przy-wytrysk-przy-seksie-57248#post160506
  Nie ruszam - nic się szczególnego nie dzieje...

  Pytanie: czy Anię swędzi - mnie trochę swędziało. I pojawiało się w mocnym stresie - czy u Ciebie też?? ...Stresie po tym jak fikałem na forum i otrzymałem... w sumie nic takiego, niepokój; nie wiedziałem jak internet działa - za naruszenie spokoju, niekulturalne "w gościach". Aczkolwiek miałem wcześniej, ale tylko te grudki... hmm... Jednak też nie takie jak na zdjęciach w internecie, ani w typowy sposób nie umiejscowione - może trochę, od spodu... Po przesmarowaniu sterydem zniknęły. A potem znowu - i jeszcze raz, i następny - nawroty podobno typowe w liszaju. I to wszystko.

 5. #5
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Jeszcze coś, przy Medyczce - cały czas czuję się kiepsko ostatnio, popołudniami i przed wieczorem, słabo...

  Po tym jak się zgłosiłem do pzp, już pisałem w jakich okolicznościach i co o tym myślę; dostałem, a nie napiszę co - stabilizator ;/ - i po tym chyba tak mi wysypało ręce wokół nadgarstków, wierzch dłoni i przedramiona, jednak nie były to złuszczające się zmiany jak na zdjęciach liszaja w Google. Po odstawieniu nie wróciły. Natomiast - były to dni potwornego stresu, braku snu - albo gdy padałem zwalony z nóg po neuroleptyku; i jeszcze na drugi dzień do południa... coś okropnego. Nie rozumiałem co się dzieje, w robocie nie wytrzymywałem - teraz wiem: to nerwica, do tego
  nie napiszę znowu co, choć jest tu na forum, związane z sm zapewne; no i wybrała moment, żeby mnie z tym zostawić, wiedząc, że od pewnego czasu coś się ze mną dzieje - przejawiałem frustrację, trochę agresję w mailach, budziłem się w nocy, przestałem się do niej odzywać... i miarka się przebrała, that made me upset, brak przysłówka na określenie jak bardzo.
  O tej godzinie mogę obejrzeć coś na YT, ostatnio tak jest codziennie, chyba od dawna; albo czytać tępo wlepiając wzrok, nierozumiejący. Wysyłam to.

 6. #6
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Wtedy był mróz i zastanawiałem się, czy to nie był przyczyna wysypki na rękach, a często myłem ręce i miałem suchą skórę... - ?
  Ta część wpisu mogłaby być w dziale psychiatrycznym:
  Widuję czasem dwóch gości, jeden jest ospały, bardzo przytył, prawdopodobnie po lekach, bo widziałem go w... ośrodku gdzie upośledzonym umysłowo, albo mającym stwierdzoną chorobę psychiczną organizowane są warsztaty - on tam zdaje się chadza; i chyba też do drugiego...? Natomiast drugi z mężczyzn - jest nawet bardzo ruchliwy, pamiętam go sprzed lat jako... szukającego zaczepki na ulicy; nie chadza do żadnych ośrodków, ale... tyle, nic więcej. Żyją biednie, raczej nędznie i w końcu po śmierci opiekunów trafią w miejsce odosobnienia, prawdopodobnie tak jak i ja. Farmaceutyki zapewniają nad nimi kontrolę - nic więcej, nie mają oni lepszego udziału w społeczeństwie, ekonomicznie - nie wnoszą prawie nic, tylko ktoś na ich istnieniu, by nie napisać inaczej o ich istnieniu - zarabia. Taka symbioza.

 7. #7
  niuniarp jest nieaktywny
  Nowy użytkownik
  Zarejestrowany
  May 2017
  Postów
  3

  Witam. Też miałem coś takiego i nie wiedziałem co to jest szukałem troszkę i znalazłem taką stronkę
  → bolimnie.com/choroba/liszaj dużo zdjęć jak wygląda na skórze liszaj.

 8. #8
  niuniarp jest nieaktywny
  Nowy użytkownik
  Zarejestrowany
  May 2017
  Postów
  3

  Liszaj

  Witam. Też miałem coś takiego i nie wiedziałem co to jest szukałem troszkę i znalazłem taką stronkę
  → bolimnie.com/choroba/liszaj dużo zdjęć jak wygląda na skórze liszaj.

 9. #9
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Niuniarp... - takie przekierowania do strony o niepokojącej treści, już widziałem. I również dziś łączę Twoje pojawienie się z fikaniem na forum, trudno powiedzieć którym tym razem...

  Przypuszczam, że Twoje zainteresowanie, po moim wpisie do tego tematu:
  medyczka.pl/6tygodniowe-niemowle-57501#post162224

  Ażebym dbał o to co mam, bo - widzisz o czym tutaj piszę, w imieniu RP... - okażesz mi i przypomnisz, skazy cielesnej powłoki, które że miałem pisałem tutaj... czyraki, liszaj, a teraz mówisz: - świerzb...
  → medyczka.pl/swierzb-czym-leczyc-10/2#post162237

  O szczelinie odbytu nic tu nie wspominałem, czyli widzisz, co, oglądałem przypadkiem natrafiając. I na YouTubie Maleńczuk - mojej Pani - nagle okazał mi się przy "królu olch" w utworze "synu"...

  Ja mam tu dziś na Medyczka.pospolita parę wpisów do zrobienia, tak że - patrz dalej. Rozumiem: więzienia mam się bać, przytułku - i tak mnie w końcu osadzą, dzięki za ostrzeżenie; spałem dziś krótko.

 10. #10
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Tak,
  → bolimnie.com/choroby/rumien-trwaly-polekowy?page=3

  U mnie widoczny po ściągnięciu napletka. Wygląda w zasadzie jak zmiana na szyi, na drugim zdjęciu. I obecnie zbladła. Nie umiem sobie przypomnieć, ale być może pojawiła się w tym czasie, gdy wspomniane wczoraj zmiany na rękach (zupełnie inne jednak - czyli, jak piszą na tej stronie:
  → dermatolog.pl/choroby-skory-/rumien-trwaly/
  - po lekach z pzp...
  Pytanie - skąd NiuniaRP zna moje przypadłości skórne: czyraczność, liszaj płaski; oraz - ten rumień... Domyślam się, że tak jak napisałem wyżej...
  W takim razie - dziękuję.

 11. #11
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Przyjrzałem się i tam chyba znowu jest liszaj, tym razem od spodu; natomiast blado brązowa owalna zmiana, na trzonie pod napletkiem - natrafiłem na informację, że może być jednak także po nlpz.

 12. #12
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  ...W takim stresie, pojawiały się zmiany chorobowe, jaki przeżyłem wczoraj i... jaki będę musiał przetrwać dzisiaj. Pani doktor (piszę jednak 'pani', bez maniery) spytała

  czy życzę sobie Hydroksyzynę. Odmówiłem. A powiedziałem, że to dlatego, że ktoś mi się zakradł na komputer - nie zareagowała jak na wariata, który ma urojenia, ani nie pytała czemu tak uważam.

  A czemu - przejawiam takie zachowania, za które ktoś się mści - czy współmiernie? - ...w taki sposób, że uderza znienacka, nie zniżając się do poziomu rozmowy ze mną. Cóż - miewam momenty gdy jestem niepoczytalny - jakkolwiek to brzmii; jakbym się usprawiedliwiał. Dzięki forum Medyczka, domyślam się, że to moje uszkodzone płaty czołowe - może jednak nie autyzm - sprawiają, że nie rozpoznaję intencji innych osób, reagując... nieraz w sposób wyuczony właśnie na tamtym forum - gdzie zaprezentowano mnie przecież od początku taką mentalność - Panów wobec niewolników... już za dużo i mętnie napisałem... Inna część mózgu przejmuje funkcję uszkodzonego tam miejsca, które odpowiada za hamowanie emocji... - Bierze wtedy górę - ciało migdałowate, jak wiem z polecanej tutaj anonimowo książki (obawiam się nawet, że przez kogoś z nich, którzy przyszli tu za mną). A jaka u tych, którzy mi to robią?

 13. #13
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Skoro nie wiem, to znaczy, że nie potrafię zrozumieć co jest w tej książce, nie mój poziom; nie jestem w stanie myśleć na tyle by analizować - chyba od dawna jest z tym całkiem beznadziejnie, gorzej niż kiedy, jeśli kiedykolwiek było lepiej? - Nigdy nie było normalnie - uciekałem tylko od ludzi i świata. Brak snu i bełkot w poście wyżej, nie będzie już lepiej, nie nauczę się pisać normalnie.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

 1. saczasce sie rany. Czy to liszaj?
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 02-21-2015, 20:49
 2. liszaj płaski - steryd do ssania z USA
  Przez alemale w dziale Forum dermatologiczne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 05-28-2014, 22:25
 3. Obrzek brodawkowaty
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum okulistyczne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 09-29-2013, 15:36
 4. obrzek brodawkowaty spojówki
  Przez ligier w dziale Forum okulistyczne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 09-29-2013, 14:11
 5. Czy to liszaj ?
  Przez Cesar w dziale Forum dermatologiczne
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 06-22-2013, 13:11

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251