Objawy:
ból głowy
czasem nudności
odbijanie
osłabienie


Witam,
od paru dni męczą mnie bóle głowy , na nic nie mam sił, miewam nudności, dość często mi się odbija. Brałem 2 razy w ciągu tych paru dni tabletkę ibupromu, przy słabszych bólach staram się nie brać. Ból się zmniejszył, a może nawet ustąpił na jakiś czas.

Mój poranek jest dziwny... to znaczy, jak się budzę mam uczucie takiego „kaca” chce mi się pić i boli mnie lekko głowo, wcześniej nie spożywałem alkoholu (ba ostatnio jakieś 2 tygodnie w ogóle żadnych % nie piłem)

Taka sytuacja trwa od jakiś 3-4 dni, z tym że wczoraj już dobrze się czułem, a dziś rano po tym uczuciu co pisałem wyżej wiedziałem, że będzie gorzej i tak mnie znowu trzyma ból głowy .

Nie mam biegunki, braku apetytu też nie stwierdziłem.

Dwa miesiące temu miałem podobne dolegliwości z tym, że znacznie silniejsze i z wymiotami oraz ogólnymi problemami żołądka.

Byłem u neurologa, wysłał mnie na TK, mam już opis (chyba to opis) i zdjęcia z TK. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu zlecił badania, zrobiłem z tym, że przeszło mi i nie byłem przez te 2 miesiące u niego... ale wczoraj skserowano mi moje wyniki z tego badania i miałem wszystko w normie prócz CRP – 9,1 mg/l a norma to 0-5. Do lekarza już wczoraj nie zdążyłem.
Na tej kartce w wynikami mam jeszcze dopisane OB -2 i C -86 ale nie wiem czy to normalne, bo to dopisane długopisem i nie widzę norm.

Co mi może być? Jakie badania powinnem wykonać i do jakiego lekarza się zgłosić?