Witam. Chciałabym się dowiedzieć co konkretnie oznacza wynik badania.
Ale zanim opiszę wszystko z wyniku TK jamy brzusznej chciałabym podkreślić, że był on robiony prawie rok temu 26.03.2014r
Rok temu zachorowałam na ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek, przy czym w prawej nerce utworzył się ropień, który w późniejszym czasie zwalczony został antybiotykami. Natomiast niepokoi mnie fakt, że mimo tego, że minął już rok czasu, czuje się naprawdę słabo. Za każdym razem, kiedy chodzę do lekarzy przy badaniu brzucha bardzo boli mnie z lewej strony, praktycznie cały bok brzucha, do tego stopnia, że zwijam się z bólu. Nawet lekarz gastrolog, nie potrafi mi pomóc, ponieważ w naszym kraju czeka się na PILNE wizyty do czerwca, przez te kilka miesięcy nie wiadomo, co może się zdarzyć. Bardzo proszę o pilne wyjaśnienie, ponieważ naprawdę nie wiem co robić. Proszę o porady.

Wynik badania TK jamy brzusznej 23.03.2015r.
W wykonanym badaniu na wysokości trzonu L3 uwidoczniono w obrębie pętli jelita cienkiego w okolicy lewej flanki obraz "tarczy strzelniczej" o wymiarze 21x30mm- obraz mogący sugerować wgłobienie. Poza tym w obrębie nerki prawej w łączności z jej brzegiem tylnym uwidoczniono słabo hypodensyjną w serii przed dożylnym podaniem środka cieniującego kulistą zmianę średnicy około 18mm, która wykazała wzmocnienie niejednorodne w obrębie widocznych stosunkowo grubych przegród. Obraz niejasnej może odpowiadać powikłanej torbieli. Do różnicowania ze zmianą o charakterze ropnia. Nie można wykluczyć innego (w tym rozrostowego) charakteru zmiany. Poza tym wątroba prawidłowego kształtu i wielkości jednorodna. Śledziona o wymiarze dwubiegunowym około 10cm poniżej dolnego bieguna uwidoczniono kulisty obszar tkankowy o podobnym charakterze wzmocnienia jak pozostały miąższ śledziony najpewniej niewielka śledziona dodatkowa średnicy około 15mm. W okolicy okołoaortowej uwidoczniono nieliczne węzły chłonne wielkością w osi krótkiej nieprzekraczającej 7mm. Nadnercza obustronnie prawidłowego kształtu wielkości bez zmian ogniskowych.
Wnioski:
W wykonanym badaniu uwidoczniono obraz "tarczy strzelniczej" w obrębie pętli jelita cienkiego na wysokości trzonu L3- podejrzenie wgłobienia. Dodatkowo w obrębie tylnego brzegu nerki prawej uwidoczniono owalną wzmacniającą się nieregularną strukturę, która wymaga różnicowania między powikłaną torbielą, ropniem a ewentualnie inną zmianą w tym również o charakterze rozrostowym. Wskazane pogłębienie diagnostyki.

Proszę o przetłumaczenie wyniku, oraz wytłumaczenia co oznacza "tarcza strzelnicza"
Muszę podkreślić, że nerki są już tak jakby wyleczone, jednakże od samego początku lekarze skupiali się tylko na nerkach, nie diagnozowali mnie w sprawie jelit.