+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Co może być przyczyną nieustających krwawień podczas antykoncepcji?

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Co może być przyczyną nieustających krwawień podczas antykoncepcji?

    Od niecałych dwóch miesięcy mam ogromny problem i liczę na szybką odpowiedź. 21 października byłam u lekarza, ginekologa. Przepisał mi on tabletkę dzień po, ponieważ zaliczyliśmy wpadkę z zabezpieczeniem podczas stosunku z moim chłopakiem. Ogólnie lekarz twierdził, że nie powinnam mieć żadnych skutków ubocznych i tak się stało. Wszystko było w porządku dopóki nie dostałam okresu. Nigdy nie bolały mnie piersi, a teraz był to ból nie do wytrzymania, były też twarde i zrobiły się większe. Miesiączka była strasznie bolesna, a krwawienia obfite. Gdy ją dostałam zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21, które również przepisał mi lekarz. Gdy skończył mi się okres, zaczęliśmy współżyć z chłopakiem i podczas stosunku pojawiły się u mnie krwawienia. Myślałam, ze po prostu przedłużył mi się okres, jednak sytuacja powtarzała się codziennie. Po tygodniu zauważyłam, że nawet bez stosunku zaczęły pojawiać się plamy. Z czasem były coraz bardziej obfite i po dwóch tygodniach wyglądały jakbym ciągle miała drugi dzień okresu. Cały czas też bolał mnie brzuch. Gdy skończyłam jeść opakowanie tabletek krwawienia się nie skończyły i szczerze mówić nawet nie jestem w stanie określić kiedy zaczął mi się kolejny okres. W sumie tak naprawdę to ten poprzedni, jakby nie patrzeć, wcale się nie skończył. Jutro powinnam zacząć jeść kolejne opakowanie tabletek i nie wiem czy powinnam gdy nie skończył mi się okres. Nie wiem już też co robić, bo moim zdaniem to nie jest normalne. Na początku przejmowałam się, że jestem w ciąży ale nie wiem czy to możliwe w takiej sytuacji. Byłam u innego ginekologa gdy zaczęły się moje niepokojące krwawienia, lekarka jednak twierdziła, że to normalne i mi przejdzie. Jak widać tak się jednak nie stało. Czy rzeczywiście istnieje jakaś możliwość, że jestem w ciąży? Co może być przyczyną takich krwawień i nieustannych bóli?

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Isc prywatnie, zrobic usg, sprawdzic czy nie ma nadzerki i torbieli. Odstawic te tabsy wziac inne. Zrobic test z krwi.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Co może być przyczyną powstawania siniaków?!
    Przez Bella96trix w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-28-2015, 16:14
  2. Jaka może być przyczyna krwawień?
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2015, 17:02
  3. co może być przyczyną śmierci?
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-21-2015, 22:17
  4. Co może być przyczyną nawracających OZT?
    Przez Kasia0705 w dziale Forum gastrologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-20-2014, 21:56
  5. co moze byc przyczyną braku równowagi
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-24-2014, 20:12

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244