+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat:

 1. #1
  Nie zarejestrowany
  Guest

  Cirrus - lek na katar

  Cirrus to lek na katar dla osób aktywnych, które chcą skutecznie pozbyć się uciążliwych objawów kataru i odetchnąć swobodnie.

 2. #2
  Nie zarejestrowany
  Guest
  W zeszłym tygodniu ostro dokuczał mi katar, na wyjście do lekarza jeszcze nie miałam czasu, a w aptece polecili mi lek o nazwie Cirrus.

  Wobec tego mam pytanie co sądzicie o tym leku? Braliście go może? Dodam, że uprawiam regularnie sport biegam i pływam czy mogą być jakieś przeciwwskazania, dla stosowania tego leku w moim przypadku?

 3. #3
  robak
  Guest
  Mogę ci polecić. Ja miałem całe zawalone zatoki i 1 dzień na tych tabletkach i już mi było lepiej

  POLECAM

 4. #4
  Gronostajka
  Guest
  Także polecam, naprawdę skuteczne. Od dłuższego czasu na katar kupuję sobie Cirrus, plusem dla mnie jest długie działania i to, że nie powoduje u mnie dodatkowych objawów jak krople np. kichania dodatkowego po nich, podrażnienia błon wewnątrz czy też że po niektórych kroplach wszystko spływa z nosa. Także te tabletki są naprawdę super no i cenowo dostępne są, kupowałam w ostatnim tygodniu u siebie w łódzkiej manufakturze w aptece za grosze to kosztują kilkanaście złotych. Niby krople tańsze wiadomo, ale jak mówię, zupełnie inna jakość IMHO.

+ Odpowiedz na ten temat