+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Ciąża miesiąc po odstawieniu tabletek?

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Ciąża miesiąc po odstawieniu tabletek?

    Witam..
    Zacznę od tego , że miesiąc temu przerwałam tabl antykoncepcyjne, które brałam tylko 1,5 miesiąca. Po odstawieniu dostałam okres, który trwał 2 dni. Wczoraj (14 dc) kochaliśmy się bez zabezpieczenia z finishem w środku. Ile procent jest na zajście w ciąże ? Dodam iż nie miałam nigdy regularnych miesiączek więc nie wiem ile dni ma mój cykl i czy to były akurat dni płodne. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

  2. #2
    Karaoke jest nieaktywny
    Moderator
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    2,181

    Tak ok 30-40 %.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Czy to objawy ciąży?

    Dwa tyg temu współżyłam z moim chłopakiem, fakt że to był stosunek przerywany ale powiedziano mi że nawet przy stosunku przerywanym jest ryzyko zajscia w ciąże. Od 3 dni mam stan podgorączkowy, pobolewanie brzucha i wiekszy apetyt niż zwykle, sluz koloru białego o nieprzyjemnym zapachu. W czwartek mam wizyte u ginekologa, czy on może mi sprawdzic czy jestem w ciąży. Robiłam dwa razy test i wyszedł negatywny.

  4. #4
    Karaoke jest nieaktywny
    Moderator
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    2,181

    Bo za wcześnie zrobiłaś test - wiarygodny będzie po 3 tyg. od tego stosunku. A tak na marginesie to nie ma 100 % ochrony przed ciążą.

  5. #5
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Wygląda to raczej na jakąś infekcje niż ciążę, test powinien być już wiarygodny po terminie spodziewanej miesiączki, która oczywiście się pojawiła.


    AMS

  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest
    miesiączki która się NIE pojawiła

    AMS

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. WAŻNE!!!miesiąc zaczekac czy brac już teraz???
    Przez ola1233 w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 07:49
  2. Radioterapia i pierwsze badanie miesiac po
    Przez Disek w dziale Forum onkologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-27-2011, 10:00
  3. Proszę o radę-problem po odstawieniu tab.anty.
    Przez 23-latka w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 11:49
  4. Zbyt długie krwawienie i ból po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
    Przez ulcia30025 w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 16:38
  5. złe samopoczucie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
    Przez simplex_j w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 21:31

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250