Ponad dwa tygodnie temu dotykaliśmy sie z chlopakiem. Doprowadzilam go do wytrysku , on piescil mnie wkladajac palce do środka pochwy. Robiliśmy to co kilka dni. Ostatni raz w poniedziałek.

W tym samym dniu zaczelo bolec mnie podbrzusze jak na okres, pojawił sie wodnisto- bialy śluz, lecz w Internecie przeczytałam ze to objawy przed owulacja, choc nigdy tak nie miałam. Wczoraj powinnam miec owulacje. A czadem śluz jest przezroczysty i lepki, a czasem plynny , wodnisty i mam wrażenie ze się ze mnie leje. Juz od kilku dni , przeważnie rano i wieczorem boli mnie brzuch( nawet w tej chwilii) .
Ostatnia miesiączkę mialam 22-sierpnia. Test chce zrobic w dzień planowanej miesiączki. Nie uprawialiśmy seksu od dnia tamtego okresu. Tylko piescilismy sie po pieszczotach myslismy ręce. Jego śluz nie dostal się do mnie. Tak mysle. A na pewno nie sperma. Zawsze po tym mylam ręce .

Raczej nigdy tak nie miałam żeby w dni plodne tak bardzo bolalo mnie podbrzusze jak na miesiączkę i cieknal ze mnie tak bardzo śluz o wodnej konsystencji.

Mam 17 lat. Bardzo się boje. Proszę o pomoc :-(