Witam.

Moja dziewczyna choruje na celiakie. Od czasu do czasu lubi napić się alkoholu w różnej postaci.
Przeczytałem na internecie, że osoby chore na celiakie mogą pić jedynie produkty z owoców tj. wina, nalewki. Piwo jest zabronione, a co do wódki to są różne opinie. Dlatego proszę o pomoc. Czy osoby chore na celiakie mogą pić alkohol i w jakiej postaci? Czy np tylko wódka z ziemniaków wchodzi w grę, czy to bez różnicy?
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Adrian.


_________________________________________
linki i reklama w sygnaturze dostępna od 10 postów (inf.)