+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Brązowy okres!

  1. #1
    julia3773 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Brązowy okres!

    Witam, Od kilku dni bardzo się martwię.
    27 czerwca (czwartek) współżyłam ze swoim partnerem, zabezpieczyliśmy się, ale gumka niestety spadła... i bałam się, że mogę być w ciąży. W sobotę rano dostałam jednak brązowego plamienia, dzień przed prawdziwym okresem. Cały czas mam ten "brązowy okres" i nie wiem co to jest. Lekarz powiedział mi, że po tabletce escapelle mi się to ustabilizuje i ze będzie już normalny czerwony,a tu go wciąż nie ma.... dodam, że bardzo mało leci tego brązowego i nie wiem dlaczego tak wciąż jest... Bardzo się boję. Czy to normalne? Czy pomimo przyjęcia tabletki 72 godziny po mogę być w ciąży? Wziełam ją w niedzielę o 1 w nocy... a termin 72 godzin mijał w niedzielę koło 18.
    Bardzo również się martwię bo od 2 tygodni na bieliźnie pojawiały mi się czarne małe kropki. Lekarz powiedział, ze nie wie co to jest. Czy to brązowe plamienie może mieć coś wspólnego z tymi kropkami? i co te czarne kropki oznaczają? I co oznacza ten brązowy okres, którego jest bardzo mało? czy coś się ze mną dzieje niedobrego? Czy mogę być w ciąży pomimo wzięcia tabletki? Dodam, ze nie powinnam być, bo przyjełam tabletkę po stosunku zapobiegającą ciąży. Bardzo Was proszę o pomoc..

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Dziwny ten lekarz, po przyjęciu tabletki zazwyczaj wszystko się przestawia, więc i miesiączka. Czasem zdarza się, że tabletka nie zadziała, zależy kiedy była owulacja, kiedy przyjęta tabletka itd. Przez kilka następnych cykli okres może być różny, lekarz powinien o tym wiedzieć i Cię poinformować

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja tez mialam brazowa miesiaczke. Wspolzylam z moim mezem i po jakims czasie dostalam brazowy okres i to w malych ilosciach. Potem strasznie zaczelam wymiotowac. Zaszlam w ciaze. Jezeli niezaczniesz miec mdlosci, wymiotow to niepowinnas sie o nic martwic. Powinnas isc do lekarza bo prawdopodobnie ta tabletka ktora Ci przepisal niezadzialala. Jak cos to daj znac.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. brązowy śluz
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 11:54
  2. brazowy sluz..:(
    Przez trolololo w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-17-2012, 20:34
  3. krwawienie brązowy śluz
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-17-2012, 21:44
  4. brązowy śluz
    Przez lubieto w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-30-2011, 15:43
  5. brązowy język przyczyny
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum laryngologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-25-2011, 20:32

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249