Proszę o poradę
Mam 25 lat
od zawsze moje cykle były dziwne
Pierwszą miesiączkę miałam w wieku 16 lat (moja mama miała mając 15 moja siostra również) więc raczej to późne dojrzewanie jest dziedziczne.
Miesiączkę miałam długą i obfitą i miałam przerwę 6 miesięcy wtedy miałam wywołany okres przez ginekologa mojej mamy,teraz wiem jednak że takie przerwy się zdarzają...
miałam cykle 34-36 dniowe więc wydawały się w miarę regularne.Potem inny ginekolog próbował na siłę zrobić mi 28 dniowe no i przepisywał tabletki ciągle,no i zrobiły mi się 34-47 dniowe,po 5 latach starałam sie o dziecko i to już totalnie zachwiało wszystkim,chyba przez stres,miałam cykle 34-58 dniowe,ale pojawiały się.
2 razy poroniłam raz samoistnie w 5 tygodniu i raz ciąża obumarła w 10 tygodniu,miałam zabieg.Potem jakimś cudem zaszłam w ciąże w 1 cyklu po zabiegu,ciąża rozwijała się prawidłowo,urodziłam zdrowego,dużego silnego chłopca.
Moje cykle przez pierwsze miesiące trwały w miarę regularnie tz był 34 dniowy,36 i 37 dniowy.Potem to już totalna porażka,schudłam sporo przy moich napadach migrenowych podczas których brałam silne leki,kiepsko się odzywiałam i miałam dość długie cykle,ale były.Teraz wręcz nie mam miesiączek.
w kwietniu 2011 miałam normalny okres 5 dniowe krwawienie i 2 plamienia,kolejny był w wrześniu 2011 trzydniowy i się skończył i teraz od września czekam,miałam w grudniu brudzenie myslałam,że rozkręci się to i przyjdzie normalna miesiączka ale nie przyszła (trwało to 2 dni),nie mam w ogóle napięcia przedmiesiączkowego jakie zwykle miałam.Czy to przez gwałtowny spadek wagi,stres i kiepskie odżywianie się czy coś innego ? bo morfologię mam fatalną,wszysko oprócz plt (powyżej normy) krwi mam poniżej normy