Witam.
Na wstępie przepraszam jeśli ten post będzie niezrozumiały lub umieściłem go w złym dziale - sam nie wiem gdzie powinien się znaleźć.
Od zawsze miałem problemy z koncentracją - podczas nauki nie potrafiłem się skupić nawet na pięć minut - non stop albo zerknięcie na telewizor, komórkę, nawet na okno byle by nie w książkę. Wiecznie myślałem o swoich pasjach - informatyce i programowaniu. Leżąc w łóżku nie usnę bo muszę o tym myśleć, ucząc się udaję, że pisze podczas gdy myśli są zupełnie gdzie indziej - nie zupełnie w tematach informatycznych. Ponadto zaobserwowałem inne problemy: zapominam jaki program aktualnie oglądam na telewizorze. Zaczynają się reklamy a ja nie mogę sobie przypomnieć co ja właściwie oglądam. Ponadto tworzę nowe fakty: dostałem wizytówkę z ośrodka jazdy prawa jazdy i na odwrocie miałem napisane daty + dni w jakich mam jazdy. Ja zamiast poniedziałek ubzdurałem sobie czwartek - przez kilka dni patrząc na to co tam pisze zamiast poniedziałek widziałem czwartek aż do dzisiaj kiedy zadzwonili do mnie z ośrodka dlaczego mnie nie ma. Dopiero po tym telefonie patrząc na wizytówkę zobaczyłem, że jazdy nie mam w czwartek a w poniedziałek. Przykładów można mnożyć wiele - po prostu wymyślam sobie coś i mój umysł tworzy iluzję, że tak jest dopóki ktoś mnie z błędu nie wyprowadzi.
Proszę o pomoc, nie wiem już co powinienem robić. Czy to przez stres, nadmierne pasjonowanie się informatyką a może brakuje mi jakiś witamin?