Witam, zwracam się z błagającą prośbą o pomoc mojemu tacie. Wiek 55 lat, pracownik budowlany od ponad 30 lat. Od około pół roku występował ból w okolicy nadbrzusza, pod mostkiem(promieniujący). Od ostatnich kilku tygodni ból się nasilił, przez ostatnie dni nie dając tacie normalnie spać, skupić się ani wykonywać żadnych prac, funkcjonować.
Od początku występowania dziwnego uczucia w nadbrzuszu zrobiony został szereg badań zasugerowanych przez kilku lekarzy jak również na SORze (około 4 miesiące temu zaczęło boleć tak, że nie mógł wytrzymać - obawialiśmy się zawału. Po 11 godzinach spędzonych na SORze zrobione zostały badania krwii i EKG wykluczające problemy z sercem(?). W międzyczasie wykonane usg. Około 2 miesiące temu wykonana została gastroskopia z wycinkiem, stwierdzona została obecność helicobacter pylori oraz nadżerka. Antybiotyk oraz przyjmowanie inhibitorów pompy protonowej kilku różnych firm nie przyniósł żadnego skutku(przez pierwszy tydzień zażywania antybiotyku ból praktycznie zanikł- szybko wracając). Przez ostatnie kilkanaście dni problemy żołądkowe po posiłku - wypróżnianie ok 5x dziennie (mogło być to skutkiem zażywania leków?).
Aktualnie tata jest załamany bólem, mówi, ze jedyne co przynosi mu ukojenie to sen, bo wtedy nie boli (często jednak budzi się w nocy z powodu bólu).
Jestem w stanie natychmiast wypisać/sfotorgrawować wszystkie wyniki jego badań oraz leki które zażywał. Jeszcze dziś mogę wykonać test Helicobacter TEST - badanie przesiewowe z krwii zakupione w aptece - wcześniej wykonane zostało na teście od gastrologa z wycinku.)
BŁAGAMY o każdą pomoc / radę / namiar na lekarza który potrafi pomoc. (Mieszkamy pod Warszawą).