+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: ból piersi-przyczyny

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    ból piersi-przyczyny

    Od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Mercilon, a od niedawna zaczęły mnie boleć piersi, poza tym wydają się jakby były większe, takie nabrzmiałe :/ Próbowała sama sie zbadać, ale nic nie wyczuwam. Jednak troche się obawiam, i zastanawiam się czy nie iść z tym do lekarza. A może powinnam odstawić tabletki antykoncepcyjne albo poprosić o inne? A Wy co o tym sądzicie?

  2. #2
    pani marusia jest nieaktywny
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    144

    To może być efekt wywołany tabletkami. Porozmawiaj o tym z lekarzem przy następnej wizycie.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Guz piersi
    Przez Gosia w dziale Forum onkologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 15:10
  2. ból piersi-przyczyny
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-20-2010, 21:01
  3. Rak piersi objawy
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum onkologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-18-2010, 17:39
  4. Rak piersi objawy
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum onkologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-15-2010, 21:21
  5. Nierówne piersi
    Przez kropek w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 22:49

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154