Witam,
Mam 19 lat, niedawno ginekolog wybadał u mnie problemy z miednicą, przy badaniu bardzo bolał mnie tył miednicy. Ból odczuwam przy współżyciu - silny, przy siedzeniu dłuższą chwilę w jednej pozycji, gdy stoję, szczególnie lewa strona mnie boli. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane i dlaczego mam coś takiego, ale jest to bardzo niekomfortowe i uciążliwe. Boję się, że to coś poważniejszego a lekarz niestety nic więcej nie powiedział mi na ten temat. Poza tym ostatnio przyplątała mi się rwa kulszowa, najpierw po lewej stronie, potem przeszła na prawą..nie była leczona.
Ogólnie boję się, że mogę mieć większe problemy z kościami ponieważ często, odczuwam właśnie bóle kości, ostatnio ból też czuję ból promieniujący od obojczyka do łokcia, często w kolanach, i o czym nie wspomniałam w odcinku lędźwiowym, też uciążliwy ponieważ przy dłuższym staniu daje się we znaki, przy miesiączce, przy siedzeniu..
Nie wiem nawet od czego zacząć leczenie, do jakiego lekarza najpierw iść, czy prześwietlenie zrobić czy może inne badania..
Bardzo proszę o pomoc