+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat:

 1. #1
  AnnMarie
  Guest

  Question BILOBIL FORTE opinie

  BILOBIL FORTE na dolegliwości tj.:
  -osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem;
  -wspomaga w zaburzeniach krążenia mózgowego (zawroty głowy, szum w uszach), a także obwodowego (uczucie ochłodzenia kończyn, ból w czasie chodzenia).

  Czy ktoś z Was stosował ten lek?
  Czekam na opinie.

  Pozdrawiam
  Ann

 2. #2
  plkne
  Guest

  Bilobil forte

  Ja stosowałam przez dwa miesiące i mi strasznie po tym suty twardniały...
  polecam wszystkim

 3. #3
  kiaser
  Guest

  natyyl

  Osobiście nie miałem do czynienia, ale mój dziadek stosuje i twierdzi, że bilobil w jakimś stopniu pomaga na pamięć i koncentrację. Tego akurat nie jestem pewien ( dziadek dalej zapomina tak jak zapominał ), ale na pewno środek ten poprawia samopoczucie u ludzi i to jest chyba bardzo ważne. Jednocześnie nie jest drogi, więc można go sobie do woli kupować ( oczywiście w granicach rozsądku, suplementy też mogą zaszkodzić ). Ja go kupuję dziadkowi w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze i naprawdę nie płacę wiele

 4. #4
  nataniel
  Guest

  Bilobil - opinie

  A ja mam dopiero 38 lat i biorę bilobil od kiedy zauważyłem u siebie problemy z koncentracją oraz snem. Suplement jak to suplement, jednemu pomoże a drugiemu nie. Mi się wydaję, że bilobil trochę mi pomaga, tak jakby łatwiej mi było skupić się na codziennych czynnościach. Cenowo też ok ( ja kupuję w aptece za grosze w knurowie na witosa )

 5. #5
  turmbisz
  Guest
  To co wy robicie, że w wieku 40 lat macie już problemy z koncentracją? Moja babcia w wieku 70+ stosuje bilobil i jest zadowolona z efektów. Szczerze mówiąc to mam wrażenie, że faktycznie jej to pomaga. Jest mniej roztargniona i twierdzi, że łatwiej jej się czyta gazetę. Cenowo rzeczywiście ten bilobil wychodzi bardzo korzystnie, ja też kupuję w aptece za grosze w knurowie na witosa

 6. #6
  Czarosław
  Guest

  Ja brałem i biorę

  Mam rdzeniowy zanik mięśni i problemy z krążeniem (zimne kończyny). Oprócz tego, że poprawia krążenie obwodowe, poprawiła się pamięć. I to właśnie jest lek dla takich osób jak i starszych. Zanim jednak zacząłem go stosować, kontaktowałem się najpierw z lekarzami od naczyniówki z pełnym opisem mojej choroby - i potwierdzili skuteczność działania w takich przypadkach. U innych osób (nie posiadających problemów z krążeniem) może nie działać.

+ Odpowiedz na ten temat