Witam.Na początek wytłumaczę o co chodzi.Jestem bardzo chudy(a przy okazji mam już dość wyzywania mnie od anorektyków gdyż takowym nie jestem).Jak przytyć,odpowiedz na to pytanie mam to w jednym paluszku przeczytałem praktycznie wszystko możliwe na ten temat i oczywiście zastosowałem się do tego.Nie muszę tłumaczyć jak trudno ma przytyć osoba o budowie ciała "ektomorfik", wiec gdy już tak się zabierałem do odpowiedniej diety aby przytyć udawało mi się 2/3 kg max później chorowałem na jakąś grypę czy cokolwiek i waga niestety wracała do tej od której zaczynałem, dieta taka jest naprawdę bardzo męcząca kto stosowal ten wie nie mam już do tego siły .Ostatnio czytałem o pewnym leku podawanym anorektykom bądź osobom chorym na nowotwory lek o nazwie "Megace" masa po tym leku idzie w zaskakującym tępię .Megace jest oczywiście na przepisanie od specjalisty ale tak się składa ze mam możliwość załatwienia tego specyfiku.
Moje pytania: jak bardzo Megace niszczy wątrobę i czy można do tego brać coś co osłoniło by wątrobę przed zniszczeniem?
Czy masa uzyskana przez stosowanie Megace po skończeniu stosowania spadnie ? i czy bardzo ryzykowne jest branie tego na własną rękę ?

Mam nadzieje ze pisanie nie pójdzie na marne i ktoś mi pomoże z czego bardzo bym się cieszył z góry serdecznie dziękuje .Pozdrawiam