+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: bardzo poważne obiawy z ulotki! pilne!

  1. #1
    Skazulek jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    1

    bardzo poważne obiawy z ulotki! pilne!

    Witam. Ostatnimi czasy miewałam bardzo silne i długotrwałe bóle głowy , które sprawiały, że obraz mi się rozmazywał przed oczami, a czasem widziałam podwójnie. czasem również miewałam dość silne bóle brzucha. Często również robiło mi się słabo i duszno, szczególnie, gdy jechałam autem, w którym bylo ciepło lub przez szybe świeciło słońce. Miewam również bóle oczu, które występują przed, w trakcie, lub za chwilę po ustąpieniu bólu głowy. Bywam również wyczulona na zapachy, niektóre czasem bardzo mi przeszkadzają, po czym za jakiś czas nie są dla mnie drażliwe. Dzis rano przeczytałam dokładnie ulotkę moich tabletek antykoncepcyjnych Artizia i szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym myśleć, gdyż informacje tam umieszczone trochę mnie wystraszyły a napisane jest tak: należy natychmiast przerwać stosowanie leku antykoncepcyjnego w razie wystąpienia objawów możliwej zakrzepicy, zawału mięśnia sercowego lub udaru, które mogą przejawiać się w następujący sposób:
    kaszel o niewyjaśnionej etiologii,
    uczucie duszności,
    silny ból lub obrzęk kończyny dolnej,
    silny ból w klatce piersiowej, ktory może promieniować do lewego ramienia,
    długotrwały ból głowy o niewyjaśnionej przyczynie lub napad migrenowy,
    częściowa lub całkowita utrata wzroku lub podwójne widzenie,
    zaburzenia mowy(...),
    nagła zmiana percepcji słuchowej, węchowej lub smakowej,
    zawroty głowy lub omdlenia,
    osłabienie lub uczucie osłabienia czucia jakiejkolwiek części ciała,
    silny ból brzucha.
    i to mnie zmartwiło, poniewaz u mnie występuje pare z tych obiawów. nie wiem teraz, czy mam odstawic tabletki czy nie i czy powinnam to niezwłocznie skonsultować to z moim ginekologiem.
    błagam o szybką odpowiedź.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Skazulek ; 05-10-2012 o 18:16

  2. #2
    TomaszK jest nieaktywny
    Specjalista Avatar TomaszK
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skad
    Cracow
    Postów
    698

    Proponuje skonsultować się z ginekologiem, gdyż objawy opisywane przez Panią są dość poważne.
    Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Czy to mogą byc obiawy zespołu Touretta
    Przez mariaanka w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-16-2012, 16:08
  2. Bardzo pilne, duży problem
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum endokrynologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-27-2012, 13:37
  3. Czego to sa obiawy?
    Przez Cosiek w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 09:52
  4. gdzie mam się zgłosić? Nietypowe obiawy
    Przez gosiak-07 w dziale Forum urologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 23:09
  5. Pilne !! Bardzo prosze o pomoc .. Nie moge z tym normalnie funkcjonowac !!!
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-06-2011, 09:11

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248