Witam.

Od bardzo dłuższego czasu (kilka lat) choruję na suchą skórę i mam jakąś dziwną czerwoną wysypkę, chodziłem do dermatologów, przepisywali mi najróżniejsze leki, tym razem dostałem ATREDERM 0,025. Zobaczymy jak pomoże, aczkolwiek, najbardziej boli mnie to, że w różnych miejscach potrafi się zebrać krew z jakąś substancją. A to na ręce w miejscu tricepsa, bądź na nodze, okolice wewnętrznej stronie ud, a tym razem mam na klatce piersiowej i tak to wygląda :

a. http://s28.postimg.org/p2ddzzz4d/IMAG0015.jpg
b. http://s28.postimg.org/6bbgpu4jx/IMAG0014.jpg

Zrobił się z tego ogromny pojemnik aż w końcu zacząłem naciskać, ściskać, lekko podrażniać by to wypłynęło, skóra była czerwona, bardzo cienka i pewnie prędzej czy później samo by urosło do niesamowitych rozmiarów niczym krosta.

Wydzielina jaka była w środku to coś na zasadzie brudnej krwi. Nie była czerwona ale zmieszana z jakąś.... żółtą bądź ku temu podobne z jakąś substancją, nie wiem jak fachowo to nazwać. Aktualnie jest ok, zrobiło się tam pusto, choć, wciskając jeszcze coś wypływa, ale to już tylko krew, co prawda dziwny kolor ma.

c. http://s10.postimg.org/ufei47rtl/IMAG0016.jpg

To miejsce jest bardzo miękkie i czuje że coś tam jeszcze jest ale nie wiem jak to ogarnąć.