Witam. Jestem sportowcem. Pod koniec lutego, podczas zawodów miałem gorączkę i mocny ból krtani. Niestety sytuacja spowodowała, że musiałem uczestniczyć w zawodach. Po turnieju pojechałem do internisty. Dostałem leki przeciwwirusowe (nie dostałem antybiotyku). Po kilku dniach sytuacja się uspokoiła ale podczas większego wysiłku na treningu (tętno 170+) czułem uczucie duszności, zatykania w mostku i wyżej, tzn. krtań, co powodowało, że musiałem co chwile odkaszlnąć, żeby móc normalnie oddychać. Dodatkowo podczas wydychania powietrza miałem świsty oraz czasami odkrztuszałem żółtą wydzielinę. Zrobiłem miesiąc przerwy. 2 tygodnie temu wróciłem do treningów i sytuacja nie polepszyła się. Dalej mam uczucie zatykania i duszności w mostku, krtani. Muszę co chwile kaszleć i wydzielina dalej się odkrztusza.

Miałem robione EKG, ECHO, rezonans magnetyczny serca, badanie krwi, próbę wysiłkową - i z tych badań wszystko jest w porządku. Laryngolog oglądał moją krtań i tchawicę i mówił, że też wszystko dobrze.

Teraz miałem robione RTG płuc. Proszę o dokładną analizę zdjęcia, ponieważ chcę wiedzieć co mi jest. Jeżeli na zdjęciu jest wszystko w porządku, proszę o rady - co dalej ??

Dziękuję bardzo i pozdrawiam
Kuba