+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Actaven ( trądzik) a cwiczenie na siłowni.

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Actaven ( trądzik) a cwiczenie na siłowni.

    Witam od paru miesięcy biorę Actaven(17 lat)- trądzik ustępuje, nie odczuwał skutków ubocznych oprócz suchości ust. Chciałbym wrócić na siłownie, dermatolog jednak zdecydowanie zabronił pod tajemniczym hasłem "bo mięsnie zaczną się rozpadać", grzebałem jednak w internecie i większość biorących lek ćwiczy i ma się świetnie, proszę o radę, bardzo mi na tym zależy

  2. #2
    przemo.rm jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    152

    w profesjonalnym opisie dla lekarzy jest tylko : Lek Actaven może powodować ból mięśni i stawów. Należy ograniczyć intensywne ćwiczenia i aktywność fizyczną.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Może, więc wydaje mi się że mogę w konrolowanych warunkach rozpocząć treningi, prosiłbym o rade kogoś doświadczonego

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest
    biorę ten sam lek lecz po jego stosowaniu trądzik nasila sie :/ bylem z tym u lekarz i powiedzial ze u niektorych pacjentow to normalne :P lecz po jakims miesiącu ustepuje dalsze wychodzenie tych krost i wszystko elegancko sie goi no ale w moim przypadku biore juz ponad miesiąc i nic tylko dalej sie nasila jest coraz gorzej :// nie wiem moze u was tez dzialal podobnie moze wiecie kiedy w koncu zaczenie leczyc ??

  5. #5
    MRtinez jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    131

    Witam
    Jeśli chodzi o interpretacje wyników to jest problem, bo w polskim internecie nie ma narzędzia do sprawdzania wyników badań - do czasu Z tego co wiem na znanywynik.pl można wpisać swój wynik i do tego jest interpretacja lekarska i książkowa. To nie jest spam, bo mam pewność że, tam na pewno uzyskasz pomoc. Pozdrawiam.

  6. #6
    Bezio jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    16

    Gdzie lekarz widzi zwiazek z tym lekiem , tradzikiem a miesniami ,Jesli nie mozesz trenowac , to tez nie mozesz wykonywac zadnej pracy fizyczniej .Pewnie lekarz mysli ze cos bierzesz i chce cie od tego odwlec .Czyli mysli ze tradzik masz od sterydów ..bo nie zakazal ci zadnej pracy fizycznej , podnoszenia nic ciezkiego?

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. skrzywienie kręgosłupa a ćwiczenie na siłowni
    Przez kubazera w dziale Forum chirurgiczne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-07-2015, 07:08
  2. Uraz na siłowni.
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 13:07
  3. Ćwiczenie mięśni Kegla
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-25-2013, 12:51
  4. Cwiczenie wzroku
    Przez joanna.jurczak w dziale Forum okulistyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-29-2012, 19:01
  5. Zakwasy po siłowni
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum chirurgiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 12:31

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251