+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: 17letni syn zakochał się przez Internet nie widząc osoby

 1. #1
  Nie zarejestrowany
  Guest

  17letni syn zakochał się przez Internet nie widząc osoby

  Witam,syn zakochał się przez Internet
  Życia poza nią nie ma ,a ona nim manipuluje pomimo ze on ma 17lat a ona 14lat pisze do niego jednego dnia że
  Go kocha a drugiego że ma innego ,a trzeciego dnia że sobie życie odbierze i emocjonalnie go wykańcza chlopak płacze po nocach nie chce rozmawiać z rodzicami,stał się agresywny wobec rodziców,pomimo próśb,rozmów nie chce zakończyć znajomosci nie wiem jak z nim rozmawiać,jak go pocieszyc,bardzo proszę o pomoc
  Z poważaniem Iwona zrozpaczona mama

 2. #2
  stalker8 jest nieaktywny
  Banned
  Zarejestrowany
  May 2016
  Skad
  .wieś
  Postów
  1,605

  Kłamiesz.
  I co - zrospaczona mamo - szukasz "pomocy" na forum gdzie ile wpisów i tematów, to reklamy środków na potencję dla niewyżytych, albo dla wyżytych na poronienie...
  17 latek to raczej będzie, cwaniak, 14-latką manipulował. Ona jak podrośnie i będzie mieć 17 to będzie podbijać do starszych, tak jak moja Pani (miała prawie 20, a ja 35 - sygnatura). Ale u mnie to była ciekawość, samotność, i po prostu psychoza, że oni (akordeoniści z "szacownego forum") kogoś specjalnego nadali - chciałem się dowiedzieć w jakim celu to robią, rozumiesz?
  No i była przy tym adrenalina, że dostaję odpowiedzi na skrzynkę w MyOpera.com, jeszcze w trakcie pisania do niej.
  No i co to było jak nie trojan.
  A mimo to - brnąłem w to dalej, aż do upora...

  → youtube.com/watch?v=DQrkQzEEhQY

  → medyczka.pl/jestem-w-ciazy-nie-chce-61068

  No, ja nie miałem tego w szkole:
  → pl.wikipedia.org/wiki/Spartańskie_wychowanie

  Lewacki tygodnik:
  → tygodnikprzeglad.pl/mit-okrutnej-sparty/
  Jeszcze niech coś poszuka o zastępie tebańskim, powinno być na jakimś blogu, ale mam w zakładkach na Linuxie - też w szkole nie mówili → hasło: seks grecki, czyli popularny "anal".

  to na dzień kobiet:
  → focus.pl/artykul/sekskomisarz-aleksandra-kollontaj

  I następne, dalej:
  → focus.pl/artykul/chemiczna-ukladanka-mechanizmy-wyboru-partnera

  → focus.pl/artykul/jak-przezyc-rozstanie-jest-wyjscie-z-piekla

  → focus.pl/artykul/jak-sobie-radzi-po-rozstaniu

  tu piszą, że zabawa - powinno pomóc u młodego, ja niestety nie mam nic takiego, jestem w wieku w którym powinno się przedstawiać sobą konkretną wartość społecznie, a nie mam jak tego zrobić, również z powodu postępującej choroby - sm i zzsk.

  → focus.pl/artykul/mozg-do-naprawy-11-pytan-o-choroby-psychiczne
  A tutaj - dlaczego warto unikać używek, a nawet słodyczy.
  Z powyższych, idzie wywnioskować, kto zapadnie na zaburzenia kompulsyjne (nałogi) związane z depresją. No, a jak zapadnie - np. na oglądanie porno,

  lepiej się trzepać z wyobraźni, a i to nie przesadzić ! a z wiekiem jest ciężko z tym...
  → pl.wikipedia.org/wiki/Zaspokojenie_seksualne

  → pieknoumyslu.com/mozgowy-szlak-przyjemnosci/

  W tym wieku, raczej zabawa - sport, nie szukanie "miłości"... coś z nim nie tak. Może jednak psycholog - chyba w nurcie psychodynamicznym,
  ale dać "synowi" do obejrzenia i dr Tomasza Witkowskiego na YouTube. I prof Vetulaniego, który... manipuluje.

  Dojrzewający Mózg musi uważać - a to jest podobno nawet do 25 roku życia, jak kształtują się / rosną płaty czołowe (słyszałem w 1 pr polskiego radia, że właśnie 25, a nie 20).
  Bo później może nie być zdolny, żeby być z jedną jedyną.

  Ci słabi, stłamszeni jak ja, mają skłonność do uzależnień i skoków na dziwki - no, ja się boję mafii i podświatka przestępczego, tak samo jak nadświatka urzędników państwowych.


  Sport = endorfiny, dobre kanabinoidy... co jeszcze..

  → PolskieRadio.pl → Jedynka → ABC zdrowia psychicznego
  Ale tam niestety reklamują psychiatrię za bardzo.

  Masz tu całą moją psychoterapię na medyczka.pl i PcLab - gdzie go możesz skierować zresztą, tutaj raczej to to co napisałem u góry.filmweb.pl/film/Zakochany+wilczek+3D-2010-479260 Wcześniej nie zwracałem uwagi na tę bajkę, że jest obowiązująca.

  Nie wiem co dalej, coś nie mam siły do życia, ale nie myślę teraz zabić się.

  No i jak to ktoś z tych co w mojej pracy półetatowej ten temat założył, bo mnie tu znaleźli po tym co wyprawiam w internecie (przez forum PCLab, domyślam się), to - ponieważ od niedawna mnie czytają tutaj, to może tego nie widzieli:
  medyczka.pl/zadna-kobieta-mnie-nie-chce-58964#post169371

  Wstawiam takie co znajdę, że mi się skojarzy i poszukam w Google - śmieszne obrazki, jak ta święta krowa. Za to mi mogą np. włączyć grzejniki, żebym czuł jak zdycham, albo będą dogadywać, jak im rodzina pomaga, jakich mają znajomych, gdzie chodzą z nimi do pubu, albo na basen itp. I że sobie samochód zmienią, albo pojadą gdzieś na urlop; chociaż tak o tym gdzie na urlop to tylko ta najbogatsza pani, bo jednak tamci to mają też dzieci, które ich tu trzymają, no i latem z tej pracy, to nie bardzo - ale to nie tylko o to moje miejsce pracy chodzi, ale w ogóle... W takim razie, jakie chciałbym mieć życie - nie ma dla mnie żadnego. Jednak leki - po to je wymyślono i pewnie działają, ale

  że mam osobowość [patrz w wyniki testów w profilu - to od znajomego z PC Lab] - mam uległą i unikającą, to siedzę i jak mi te grzejniki włączą, aż mi oddech przyspieszy, oczy no jak przy sm,
  ale prawą stronę głowy, jak piszę - od soboty, niedzieli czuję lepiej, lepiej się połyka..
  Po L4 dziś nie idę - zresztą to jest fikcja to moje oszustwo życiowe, że pracuję, że mogę coś oczekiwać od lekarzy, a nie chcę... tak żyć. - jakieś leki. Leki - też nie umiem się zmusić, a mam wykupione, ale czuję, że to nie będą te, bo za silne - neuroleptyk brałem i pamiętam jak po tym jest, okropnie. No tyle - odwal się.

 3. #3
  stlkr8
  Guest
  Tak więc zostałem zbanowany i nie mogę się logować, przykro. Chciałbym przeprosić. Ale tym razem... nie będzie mi darowane. Zapomniałem się, że już miałem tu ostrzeżenie.
  No i za pisanie rzeczy o których nie mam pojęcia.

  Zastanawiałem się dziś... Myślę, że mogliby utrzymywać kontakt. Otóż - nie powiem kiedy i gdzie, ale - miałem kolegę, dość znacząca postać, który w wieku 12 lat, wychowywany tylko przez mamę, miał dziewczynę - i to młodszą o... nie pamiętam ile, ale traktował ją bardzo poważnie. To znaczy - opowiadał o niej. Że razem tańczą w klubie.

  Jeździł na motorynce (w tym wieku, piąta klasa) - albo jednak na rowerze...? I złapali go pankowcy (bo ich chyba zaczepiał; myślał, że zdąży uciec... Zrobili mu tzw. kręcenie wora. Tak - pamiętam go. Pamiętam co mówił, jak się zachowywał, jaki był.

  Zakochać się warto w tak młodym wieku, tak mi się wydaje. Czy może być coś z tego na całe życie...
  Co piszą na ten temat, w artykułach, w linkowanym wyżej "lewackim" Przeglądzie... - o zawieraniu małżeństw w średniowieczu, w jak młodym wieku, z jakich pobudek...
  Zastanawia mnie, czy ludzie w tamtych czasach nie mieli obserwacji odnośnie tego jak to wpływa na psychikę ich dzieci. Moja prababka, miała podobno szesnaście, czy osiemnaście... I problem biedy, przeżycia w zagrożeniu, chorób takich jak gruźlica. Nie wyrachowanie, czy obłuda przy powiększaniu majątku. W dzisiejszych czasach mogą zaczekać.

  Specjaliści się tutaj nie wypowiedzą, bo jednak - co takiego? Bo do czego ludziom potrzebne są związki? I na czym polegają? - Za to mam bana na pisanie?
  Jak również za to, że odnoszę się do for, a tutaj nie ma nawet dodawania linków w postach, forum ma być możliwie anonimowe...

  Polskie radio podało, że jednak psy, za którymi profesor Vetulani najwyraźniej nie przepadał, mają więcej neuronów niż koty - sprawdzono to właśnie niedawno. Jego wkład do rozwoju nauki to jedno, a poglądy na uzależnienie od narkotyków to drugie. Uważam, że rujnują życie, właśnie ludziom o słabej psychice, jak ja. Może wrażliwej. Ale ja tylko oglądam popularnonaukowe filmy na YouTube. A mówienie, że narkotyki są nieszkodliwe społecznie, dla mnie oznacza brak skrupułów.

 4. #4
  stlkr8
  Guest
  Tak więc - "You have been banned for the following reason: No reason was specified."

  Dlaczego siedemnastolatek miałby się interesować czternastolatką... Większość czternastolatek nie wygląda tak:
  youtube.com/watch?v=AySvhVIuiT0
  Yngwie Malmsteen Arpeggios From Hell Tina S Cover


  Aktualnie podpis pod nagraniem zmieniony, ale pamiętam, że w 2013 było "14 lat". ..I wiadomość w mailu od mojej Pani
  (nie mogąc się logować wstawiam:

  → medyczka.pl/strach-przed-niezasnieciem-fobia-60815#post177746 )

  Tak więc, wiadomość od niej z linkiem do filmiku z kolejnym "uzdolnionym" grajkiem, nie pamiętam czy nie na gitarze...
  w którym to "się zakochała" - gdyż
  wracałem do nagrania z Tiną S, przez parę dni. Mając trojan w systemie, domyślałem się, że mają możliwość podglądu tego co robię. Było to latem 2014 i wkrótce pojawiło się z wybudzanie w nocy (miałem i wcześniej, w ubiegłych latach, właśnie przez przebywanie na tamtym forum, akordeonowym - ten natłok myśli do wypowiedzenia).

  I czułem, że ta znajomość nie ma sensu - robi ze mną co chce. A chce - tamtych, swoich.

  --
  Tak więc i ten temat tutaj uznałem za prowokację. Niegrzecznie wpisując się autorce. A wczoraj późnym wieczorem komu-to z tamtego ich forum - podobnież.
  --
  Siedemnastolatek będzie raczej zainteresowany starszymi od siebie i seksem, a nie szukający bliskości.

  Dwunastoletni kolega... Pamiętam, że inni koledzy i koleżanki (tam... - nie powiem gdzie) również interesowali się sobą. To chyba normalne. I nawet ja miałem od jednej z dziewczyn zainteresowanie - przysłała mi, w tamtych czasach, list - pocztą; no że jej się podobam. Ale to nie ten wiek, inne zabawy. Dwudziesty.

  Jak podałem wyżej - lepiej wyrzucić taką korespondencję, nie przechowywać pamiątek ?

 5. #5
  stlkr8
  Guest
  Jeszcze tu jestem.

  [b]polskieradio.pl/7/6567[b]
  ABC zdrowia psychicznego 18.04
  Rozmowa z psychologiem, psychoterapeutą Tytusem Koweszko z Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kto najczęściej popełnia, dlaczego i gdzie szukać pomocy?


  medyczka.pl/czemu-tyje-po-metforminie-32510#post179187

  Mam zaburzenie afektu - tak podpowiedział ostatnio mój lekarz poz. Jak również depresję. W audycji jest o niezaspokojeniu potrzeb psychicznych / psychologicznych, takich jak... uznanie, poczucie ważności... jeszcze kilka tam wymienionych.

  - musiałbym ponownie wysłuchać, żeby zacytować.

  No i oprócz tego - chyba nie manię/e, a kompulsje - nałóg pisania na forach choćby.
  Wszystko to w obrębie F.60

 6. #6
  niezarejestrowany
  Guest

  stalker8

  Jednak nie jako "niezarejstrowany", skrócony nick, że to ja.
  Obawiam się, że nie utrzymam pracy, zrezygnuję, bo nie dam rady, nie chcą mnie tam i... mam rzuty, nie nadaję się.

  → medyczka.pl/zaburzenia-w-codziennym-funkcjonowaniu-niedotlenienie-61080/2#post179784
  No, ale cały czas myślę o tamtym forum, oni wiedzą. Nie wyrzucają mnie, bo co ich to - najwyżej się wykończę. Jest już marnie, jestem słaby - dziś próbowałem spacer i jak było.. Piszę, bo pomyślałem, że pomimo wszystkiego, gdybym mógł mieć 80-basowy trzy chórowy, lekki - żeby tylko móc go trzymać na kolanach i wydobywać dźwięk. Co z tego, że ręce, lewa ręka słabsza. Stawy bolą w dłoniach i nadgarstki, no ale... pomimo bólu, nawet kręgosłupa, który mam przez to właśnie jaki mam (no i zzsk). Weltmeister Meteor 80 fajnie się nazywa, wygląda i brzmi, i jest chyba z tych lżejszych. Ale to takie marzenie, bez sensu, bo nic mi się nie chce w życiu. Mam nadzieję, że mi to zaostrzenie przejdzie i będę mógł robić gimnastykę i spacerować. Leki na depresję, żebym nie myślał o głupotach, ale takie, które nie zmulają. I bym sobie coś robił w domu jak np.10 lat temu i wcześniej. No i ja przy tym jak siedziałem to nieraz do upadłego, takie to przyjemne, bezcelowe, ale... kto próbował ten wie. Nie, nie będę. Przepraszam, pozdrawiam. Boję się jak to będzie.

 7. #7
  PsychologBMW jest nieaktywny
  Specjalista Avatar PsychologBMW
  Zarejestrowany
  May 2013
  Skad
  Kraków
  Postów
  276

  Internet daje możliwość oderwania się od rzeczywistości, przedstawiania siebie w innym świetle, jak również powoduje, że wierzymy w iluzoryczne obrazy innych. Często takie zakochania przez internet to bardzo silne przywiązanie do własnego wyobrażenia o danej osobie, zwłaszcza jeśli Pani syn nie widział się z tą dziewczyną, znają się tylko z sieci. Poza tym, wiek adolescencji to wiele ważnych procesów dziejących się w psychice młodego człowieka, stąd relacja tak skrajna (raz mówienie o miłości, a raz o samobójstwie) potęguje zależność, poczucie winy, wyjątkowości, bezradności, chęci uratowania osoby, na której zależy. W tej sytuacji warto sięgnąć po profesjonalną pomoc terapeutyczną, ponieważ ta relacja to tylko efekt. Z jakiegoś powodu Pani syn poszukał i zaangażował się właśnie w taką relację. Z całą pewnością warto pomóc mu poukładać emocje, a w tym wieku łatwiej jest rozmawiać z kimś obiektywnym, "obcym" niż ze swoimi rodzicami.

  Pozdrawiam,
  Barbara Michno-Wiecheć, psycholog psychoterapeuta
  Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg Barbara Michno-Wiecheć
  https://psychologiczny.com.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

 1. Jakie soczewki wybrać. Chciałabym zamówić przez internet i nie wiem jakie.
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum okulistyczne
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 11-10-2016, 08:32
 2. Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 08-10-2015, 13:10
 3. Rejestracja przez internet
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 02-21-2014, 19:36
 4. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 02-06-2012, 01:40

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250